Skocz do zawartości

No i jest gleba


Gość robert73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadało by się pochwalic w tej smutnej sytuacji.. nikt nie przebije mojej gleby... Moto z niesprawnym silnikiem, ja na holu i teściu za kierownica samochodu... wyglebiłem na 5 metrze uciągu.. holowanie RF to nie jazda z wsk na holu... ucierpiał zgięty kierunkowskaz i moja duma :biggrin:

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca o to chodzi, a bardziej o komfort psychiczny. Jednym przeszkadza to, że motocykl był uszkodzony i nawet jego najrzetelniejsza naprawa, wraz z wymianą wszystkiego co trzeba, owego poczucia bezpieczeństwa nie przywraca, inni nie zwracają na to uwagi dalej ciesząc się jazdą swoim sprzętem.

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sesie że niech sie ktoś inny zabije ? fajnie :D

Jak jest pierdoła, to na salonowym zabije. Jeżdżę prawie 40 lat i nie znam przypadku że - ''miał wypadek bo motocykl był krzywy''. Normalny człowiek jak wsiądzie na motocykl i ruszy, to od razu poczuje jeśli z nim coś nie tak. Jak tego nie czuje to lepiej niech nie jeździ w ogóle. No i przy zakupie od czego są oczy? Jak się nie znam - nie kupuję sam - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość robert73

I jest wczoraj bylem po moto. Co faktu niezmienia ze koszty powalily mnie na kolana a koszt roboczogodziny mechanika tyle samo w salonie mercedesa czyli 45 euro szok. Jechac sie jakos jechalo niby wszystko w porzadku ale jednak jakas blokade mam balem sie odkrecic na calego. Puszczalem tez kierownik czego nie mam zwyczaju robic i nic nie wibruje i przyspiesza hamuje tak samo jak przed upadkiem.

Dzieki wszystki za slowa poczieszenia. Pozdrawiam Robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...