Skocz do zawartości

zakupione opony - dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

czy zalozenie szosowych dystansowych opon pirelli diablo strada do gsx 1000k1 to był dobry wybór?

 

nie jezdze jak wariat, bardziej lubie jazde do 90/h -120, chcialem zywotna gume wiec kupilem je dzieki opinniom jakimi odznaczaly sie te pirelki na roznych forach

 

mialem do wyboru zakupic continentale attack , power 2ct lub te pirelki

 

mleko rozlane i raczej szybko za nowymi oponami nie bede sie rozgladal. Najgorsze jest to ze wulkanizator przy wymianie zaznaczyl ze opona 180 nieco sie zdeformuje na feldze do ktorej przewidziane sa opony 190. Mam male obawy co do jego ostrzen. Da sie w takiej konfiguracji dobrze i dlugo jezdzic? opony sa ze wrzesnia 2011

 

czekam na jakies wskazowki, sezon sie nie zaczal, jest czas poszukac wezszej felgi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeznaczenie z ogumieniem 190 przewiduje go do jazdy sportowej, jednak badziej mi odpowiada turystyka nim , czy 180/55/17zr to na tyle zly wybor ze mam sie obawiac jakis dziwnych zachowan tej opony podczas jazdy po szosie?

Według mnie kupiłeś nieodpowiedni motocykl dla siebie,bo nie do turystyki i jazdy po 90-120 został stworzony GSX-R1000,poza tym kombinujesz nie wiem po co z mniejszą oponą na tył. Po to japończyk zaprojektował tak motocykl i szerokośc ogumienia,że tam wszystko musi być według instrukcji. To ja mam 750 a mam 190 z tyłu,czyli taka jaka ma byc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allle , w sumie to nie polecam laczków jakie mam w swoim moto - nie kleją , jak tylko znajdę się kołoniego to powiem co to za model , na pewno Metzeler .

A dziś mam wyebane , kupiłem tanią wódkę i drogą colę i mysle o nowych doznaniach:

post-11933-0-11221500-1328397169.jpg

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...