Skocz do zawartości

Jak sie pali gume Mz??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby MZ palic gume potrzeba:

- nie szanowac sprzeta

- miec go dosc

- miec za duzo kasy bo nowa guma tez kosztuje a nie tylko ona sie zuzywa

- trzeba duzo wypic lub byc pod wplywem innych srodkow ;)

a tak sie zapytam: po co niszczyc maszyne?? To zadna umiejetnosc odkrecic gaz do oporu.....

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli już chcesz to palisz tak jak na każdym innym motocyklu - przedni hebel i gaz.

 

Niezupełnie - widać nie próbowałeś nigdy :)

Zaczyna się tak - podjeżdżasz do ściany, krawężnika i opierasz moto... dopiero potem tak, jak w każdym innym motocyklu ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiego zamiaru narazie ale może kiedyś w przyszłości przed jakąś dupą to nieomieszkam tego uczynić :roll: :lol:

 

Wydaje mi się że żadna dupa na palenie gumy nie poleci, chyba ze jakaś bułgarka przy drodze:D

I tak jak mówili poprzednicy - szkoda sprzeta.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MZ nei pali sie gumy To nie jest moto na palenie gumy Tu conajwyzej mozesz spalic tarcze sprzeglowe Ale jak ktos lubi ...

 

jak napisal Kilu najlepiej bierzesz zapałki i gume ewentualnei z 2 setki benzyny i masz zabawe na 102 W celu zwiekszenia wrazen mozna spalic tez akumulator, benzyne w baku. Jak zabawa to zabawa :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co :?:

każde mot jest do tego :lol:

swoją drogą wszystkim idzie palić, kilka tygodni temu miałem okazję widzieć jak grupka małolatów zajeżdżała simsonki-a szło im to nawet całkiem,całkiem :lol:

palili,latali na kole a niektórzy nawet trzymając kierychę jedną ręką ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką propozycję weź dolej więcej oleju do benzyny i będziesz miał tyle dymu żę wszystkie dupy na twój widok oszaleją i śluz będie się im lał po nogawkach... jak by dupy leciały na dym.... :evil: jak byś ładną gumkę posadził i to taką naprawdę ładną to może... ale MZ palić gumę... zastanów sie... można sobie pokatować z kumplami dla polewki ale nie żeby przed dupami cynić... :? ......POZDRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...