Skocz do zawartości

Ile wam idą MZ 251?


slawekmistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyglądałem sie nigdy ile moja 251 na każdym biegu poleci....narazie mój V-max to 130 km/h więcej nie chciałem dusić bo dopiero ją docieram... :mrgreen: Dodam tylko ze spokojnie jeżdzać 5 wbijam sobie koło 70-75i ładnie ciągnie na 5....a co tych poszczególnych biegów to sprawdze i jeszcze dopisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówicie o Vmax to na którym rowku macie zapiętą igilice przepustnicy??Bo ja mam na środku i jakoś dociąga do ok120 (ale nie za szybko)i dalej już nie bardzo chce,wprawdzie najlepiej jeżdzi się koło 105-110kmh ale czasami chciałbym więcej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja leciala coś ok 125-130 na min spalaniu no ale teraz mam TS 250/1 no i tesh nawet niezle idzie powiem nawet że lepiej leci czasami jak 251 ale to jush nie ten sam wygląd no i nie mam tarczy z przodu tylko beben no i o stoppie moge zapomnieć :buttrock: ale na wheely zapodaje niezle po obcięciu tylnego błotnika hehe.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ostatnio jak mi sie cholernie spieszylo z Gliwic, to zasuwalem pol trasy na piatce z manetka do oporu...

Po dluzszym czasie motorek sie rozkrecil na tej piatce do 6 tys obrotow. Wskazowka predkosci jak to wskazowka skakala jak chora na padaczke, ale na 90% lecialem ciut ponad 130 km/h. Niezle jak na iglice na samym dnie :buttrock:.

Na poszczegolnych biegach nigdy nie sprawdzalem jak motorek idzie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie a nie chce zakładac nowego tematu.

Chodzi o 150 jak wiadomo mam ja na dotarciu no ale wczoraj troszeczke przycisłem no i zauwazyłem ze przy 4,5 tys obrotów predkosc mam cos koło 90km/h, i teraz pytanie czy to duzo czy mało. Przed remontem silnika nie działał mi predkosciomierz wiec nie mam pojecia jak to wygladało przed remontem.

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...