Skocz do zawartości

ktm exc 300 2t 2010r


Rekomendowane odpowiedzi

no choćby po wytartych deklach przy sprzęgle i z drugiej strony

 

ile dałbyś mu motogodzin ?

 

widocznie w łodzi jest inny klimat

 

Ja osobiście spotkałem się tylko raz z gotowaniem motoru w przypadku tego 525 ale robiliśmy wtedy około 180 km trasy , szutry , szybkie przeloty , plaża a na końcu wydmy i tam się zagotowało to 525 , znajomy jechał yz250f z nami tą samą trasę u niego nic się nie działo ..

a mi w trakcie tego wypadu ukręcił się wał w 125 :biggrin:

Edytowane przez creawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma jakiekolwiek ślady wytarcia na prawym deklu to na pewno ma więcej niż 80mth.

Jak kumple kupowali KTMy od Marcina z Rabki to wyglądały i chodziły jak nówki! a miały własnie po 50-80mth. Mało tego jeden z tych kumpli jeździł cały sezon po dwa razy w tygodniu z najostrzejszą ekipą w Małopolsce i motocykl oprócz tego ze miał wymienione po kilka razy błotniki i jakieś tam łożyska to nadal chodzi silnikowo jak nówka i nie ma żadnych wytarć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to zajebiście wytarte dekle, do 100godz dekle w ktm są delikatnie wytarte, moja 530-tka która miała 300godzin miała mniej wytarte niż ta. Druga sprawa to felgi, szczególnie przednia która przy takim przebiegu powinna wyglądać jak nowa. Podnóżki wyglądają na nowe, tylna tarcza jest nieoryginalna, to jest tarcza od starszego KTM, więc jeśli te dwie rzeczy zostały wymienione ze względu na zużycie to on ma pod 200godz. Nieoryginalny pokrowiec siedzenia. A żeby to wszystko ukryć założone nowe plastiki i opony. Nie twierdze że motocykl jest syfem ale jest podejrzany i trzeba dobrze się mu przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wieksze fotki:

http://otomoto.pl/kt...y-M2974359.html

o dziwo, tu napisali, ze zarejestrowany...

 

napisali , że zarejestrowany bo przygotowywali papiery do rejestracji i teraz już jest zarejestrowany

Pierwsza sprawa to zajebiście wytarte dekle, do 100godz dekle w ktm są delikatnie wytarte, moja 530-tka która miała 300godzin miała mniej wytarte niż ta. Druga sprawa to felgi, szczególnie przednia która przy takim przebiegu powinna wyglądać jak nowa. Podnóżki wyglądają na nowe, tylna tarcza jest nieoryginalna, to jest tarcza od starszego KTM, więc jeśli te dwie rzeczy zostały wymienione ze względu na zużycie to on ma pod 200godz. Nieoryginalny pokrowiec siedzenia. A żeby to wszystko ukryć założone nowe plastiki i opony. Nie twierdze że motocykl jest syfem ale jest podejrzany i trzeba dobrze się mu przyjrzeć.

 

Pewnie masz rację , nie zaprzeczam dlatego dobrze by było jak by ktoś z lublina sprawdził to moto za przysłowiową flaszkę ;)

bynajmniej nie będę się bujać taki kawał drogi na marne..

 

http://motoallegro.pl/ktm-530-exc-r-i2056784050.html

 

co sądzicie o tym kacie? zna go ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli warty uwagi oraz ceny ?

Z tego co widać na fotach na pewno warty uwagi, cena biorąc pod uwagę tuningowe części, nowy tłok, papiery i stan ogólny również nie najgorsza a napewno jeszcze coś opuści. Ten Kacior stoi 50km odemnie, sam się na niego szczerzyłem. Edytowane przez major000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na fotach na pewno warty uwagi, cena biorąc pod uwagę tuningowe części, nowy tłok, papiery i stan ogólny również nie najgorsza a napewno jeszcze coś opuści. Ten Kacior stoi 50km odemnie, sam się na niego szczerzyłem.

 

a oglądałeś go ? wiesz coś na temat silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie w łodzi jest inny klimat

 

ten sam :D

o np http://www.youtube.com/watch?v=fLq9WlYFH-o&list=UUA5e4aI9i7YtKdlwq5bhobA&index=10&feature=plcp i to jest z Łodzi :D w sumie w nowosolnej jest taki piach że nie wiem co by się nie zagotowało, z drugiej strony w pałczewie też jest taka piaskownica i mój drz ją rewelacyjnie znosił mimo że było ciepło -przynajmniej wody nigdy nie wyrzucił....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam :D

o np http://www.youtube.com/watch?v=fLq9WlYFH-o&list=UUA5e4aI9i7YtKdlwq5bhobA&index=10&feature=plcp i to jest z Łodzi :D w sumie w nowosolnej jest taki piach że nie wiem co by się nie zagotowało, z drugiej strony w pałczewie też jest taka piaskownica i mój drz ją rewelacyjnie znosił mimo że było ciepło -przynajmniej wody nigdy nie wyrzucił....

Jeśli ten KTM ugotował się na 30 metrowej górce z piachu to przyczyny należy szukać w usterce mechanicznej a nie w specyfikacji terenu. Zabójstwem dla enduraka jest błoto które oblepia cały silnik i układ chłodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...