Skocz do zawartości

Oleje z Internetu.


Rekomendowane odpowiedzi

300V to syntetyk, a do gs'a leje półsyntetyka. A i cena 300V przekracza mój budrzet :| Kolor czerwony castrola tyczy się tylko syntetyków czy półsyntetyki też są czerwone? Nie znam sie na castrolach, jakie szczegóły oprócz koloru mogą zdradzić czy jest oryginał czy nie??

A może ipone? ponoć to motul, tylko że chyba jeszcze nie podrabiany. Nie ma za bardzo informacji w necie o tym oleju.

Edytowane przez kermit88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten olej jest wystawiony w cenie zakupu dużego hurtu a resztę musisz sobie sam dopowiedzieć albo ponownie poczytać post powyżej #46

Jeżeli sprzedawca wystawi Ci fakturę VAT to sam się podkłada pod kontrolę skarbową :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia pojawiły się na forum VTX

Pozwoliłem sobie je skopiować. Doskonale widać że odróżnić oryginał od fake jest jak dziecięca zabawa:

" Znajdź dziesięć szczegółów różniące obrazki"

Podejrzewam że nawet renomowane sklepy miały w swojej ofercie podróby w ogóle o tym nie wiedząc.

Na oszustów nie ma rady

 

post-28088-0-06951000-1330531781_thumb.jpg

post-28088-0-27207600-1330531817_thumb.jpg

post-28088-0-52426200-1330531850_thumb.jpg

post-28088-0-58539600-1330531968_thumb.jpg

Edytowane przez DNW123

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten olej jest wystawiony w cenie zakupu dużego hurtu a resztę musisz sobie sam dopowiedzieć albo ponownie poczytać post powyżej #46

Jeżeli sprzedawca wystawi Ci fakturę VAT to sam się podkłada pod kontrolę skarbową :biggrin:

 

Sam się podkłada pod kontrole? Na moje to gorzej jak by nie chciał ten fvat wystawić. a Co do ceny no to dziwne rzeczy prawisz bo po przeczytaniu tego zacząłem wertować temat i nawet oficjalny dystrybutor http://motul.szczecin.pl/ ma w podobnej cenie ten olej a nawet mniejszej bo 235zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas nie rozumiem po co sami się pchacie w kłopoty? wystarczy kupić inny olej mniej popularny np. shell, elf, valvoline, ipone, itd a dzieki temu nie podrabiany i mieć święty spokój a nie słaby w oryginale motul 5100 a do tego jeszcze z wielką szansą natrafienia na podróbe. Polacy to jednak dziwaczny naród

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się podkłada pod kontrole? Na moje to gorzej jak by nie chciał ten fvat wystawić. a Co do ceny no to dziwne rzeczy prawisz bo po przeczytaniu tego zacząłem wertować temat i nawet oficjalny dystrybutor http://motul.szczecin.pl/ ma w podobnej cenie ten olej a nawet mniejszej bo 235zł :)

 

Dobrze piszesz - dystrybutor a nie importer i podaj linka do oleju motocyklowego bo nie widzę.

http://podatki.wp.pl/kat,122876,title,Skarbowka-bierze-sie-za-allegrowiczow,wid,14217526,wiadomosc.html

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Barta. Też wolę teraz unikać Motula, zwłaszcza po tym jak dobrze podrobione są niektóre butelki. Normalny człowiek tego nie rozróżni.

 

Niedawno miałem wątpliwość co do kupionego 7100, ale na szczęście pachniał jak mydełko i miał czerwony kolor. Podróby mają podobno bardzo drażniący zapach, ale mimo tego wolę teraz poszukać Liqui Moly - wątpie żeby go podrabiali, a i koszt też mniejszy.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze butelke castrola 10w50 z zeszlego sezonu to akurat bedzie jak znalazł na ten sezon :) Całkiem spoko parametry ma. zaleje to sie wypowiem bo cena jest na prawde niezła. w bieżącej sprzedaży trzeba dac coś koło 160-180zł czyli stówka (w relacji z 300v) na filtr powietrza akurat zostaje

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf w syntetyku tez spoko wypada a cenowo ok 160zł z 4 litry

 

parametry

 

http://www.elf.com.pl/karty/MOTO%204%20XT%20TECH%2010W50.pdf

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...