Skocz do zawartości

Kupno dobrego kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zawsze w shoeiu. To mój trzeci. Nie sugeruj się starą rozmiarówką. Nowe skorupy w modelach od 2013/2014 wypadają nieco mniejsze i np ja jak wcześniej jeździłem w S teraz mam M bo Ska uciskała mnie w potylice. Co do matowego wykończenia musi się ktoś inny wypowiedzieć bo nie miałem styczności. Może jakiś dealer koło Ciebie ma na stanie? I tak musisz gdzieś podjechać przymierzyć.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poprzednim kasku bylo ciezko co kolwiek zalozyc,no ale w przyszlym + to https://lh4.googleusercontent.com/-apM9hh-UIao/T1izCo71VtI/AAAAAAAAKNg/ufkCmB6-7mo/s778/Brille.jpg%3Fgl%3DDE lub podobne cudo bedzie gitara, przynajmniej tak mi sie wydaje :wink:

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to inna głowa znaczy.

 

Ale prawda jest że mocno wieje jak się skreci głowę.

 

Ale poza tym fajny bo na golasie można jechać powyżej 170 i nie urywa głowy.

 

Generalnie kaski "Premium" są przereklamowane i są premium głównie z nazwy :D

Edytowane przez Salata123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego integrala dla okularnika?

 

 

Jak miałem jakiegoś starego araia to bardzo łatwo wchodziły okulary z grubymi oprawkami i co najważniejsze nie uciskały podczas jazdy. To kwestia odpowiedniego kształtu wyściółki wokół skroni.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, w czym to premium się objawi?

 

Jak próbowałem to największa różnica to mocniejsza wentylacja. Hasłas podobny w obu.

 

A.. No i xspirit strasznie ciężki :(

 

Żeby nie było, jestem zadowolony z szoja ale nie widzę tam nic co mogło by powodować, że marka ta okrzyknięta przez samą siebie jest premium :D shubert to samo. W innych nie jezdzilem.

 

Po prostu dobra czapka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze wydawało że to zależy od oprawek, a nie od kasku. Przynajmniej ja zawsze starałem się dobierać oprawki tak by nie przeszkadzały w kasku (ostatnio nawet zabrałem kask do optyka).

Przerobiłem tych kasków trochę, a jako żem okularnik od dziecka to zwracam na to dużą uwagę i uwierz ale można znaleźć kaski które są tak zrobione że niezależnie od oprawek okulary "wchodzą" jak masło, w przeciwieństwie do innych gdzie jest to ustawiczna walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...