Skocz do zawartości

No i KS Rider wykrakał...


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KS kiedyś wykrakał że 3 stycznia chce widzieć mój temat w tym dziale. No to niech patrzy i widzi. Niech ma radochę, a co tam. Kategoria B pozyskana za pierwszym podejściem. :icon_mrgreen: Na moto też zdałem za pierwszym, 11 lat temu. :icon_razz:

 

 

Już widzę Waszą zawistną radość z mojego nieszczęścia. Wuja Qurim już nie jest 100% bikerem bo ma kat.B na plastiku.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się przygotowałem psychicznie na nowe zasady jako że dziś miałem pierwsze podejście a Bydgoszcz ma dość niską zdawalność w całej PL. Ale udało się, poszło w miarę spoko.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS kiedyś wykrakał że 3 stycznia chce widzieć mój temat w tym dziale. No to niech patrzy i widzi. Niech ma radochę, a co tam. Kategoria B pozyskana za pierwszym podejściem.

Już widzę Waszą zawistną radość z mojego nieszczęścia.

 

 

Co znaczy wykrakal :icon_razz: ? ? ?

 

Gdeybys go dzisiaj nie zalozyl, to molbys znalesc temat w ktorym bym o to pytal :icon_mrgreen:

 

Gdybys nie zdal za pierwszym podejsciem to zastanawial bym sie jak to dajesz rade na moturze :icon_mrgreen:

 

W zdaniu egzamin nie chodzi tylko o zdolnosci psychomotoryczne, ale i o pokazanie jak sie jest " otrzaskanym " w ruchu publicznym, jak radzi sie sobie z sytuacjami jakie on stwarza.

 

A zawistnym nigdy nie bylem. :icon_razz:

 

I pogratulowac, jakby nie bylo :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obycie na drodze jako takie mam, w końcu sporo km najeździłem motocyklami. I tu jest problem bo wyrobiłem nawyk nie patrzenia na znaki. Ale dziś max skupienie, każdy znak widziałem z daleka, wszystko spokojnie i opanowanie. Ubaw miałem z ludzi którzy byli w ośrodku, każdy był blady i spanikowany przed testami i egzaminem. A ja siedzałem i spałem, taki zestresowany byłem. Gość musiał mnie wywołać dwa razy przez mikrofon bo tak mocno spałem. :icon_mrgreen: Na teorii ZERO błędów. Na praktycznym oficjalnie jeden błąd, na placu. Świadomie skorzystałem z opcji drugiego podejścia przy cofaniu po łuku. Potem szło w miarę spoko bo większość z tej trasy znałem pod względem "pułapek" dla kursantów. Z pytań losowanych miałem kontrolę płynu hamulcowego i włączenie świateł mijania. :icon_mrgreen:

 

Co prawda chwilami miałem wątpliwości przed praktycznym bo siedziałem przy oknie w poczekalni i widziałem jak wiele osób pojechało tylko na plac i stamtąd wracali już z negatywnym wynikiem. Dobrze że nie trafiłem do tej wrednej baby co to każdy u niej oblewał dziś.

 

 

Pani egzaminator była wporzo, w miarę młoda, średnio miła ale nie wredna. Na szczęście Micra była zdrowa, przy zmianie biegów egzaminatorka nawet nie bujnęła głową ani razu. A porę dnia miałem też wporzo, około godziny 13-tej wyjeżdżałem, ruch mały, słońce tylko w oczy dawało.

 

 

Na samym początku, gdy weszliśmy do sali na testy jeden gość, pomimo wyraźnego zakazu grzebania, nacisnął coś na tej magicznej klawiaturze i tym samym zakończył dziś egzamin zanim go w ogóle zaczął. :icon_mrgreen: :banghead:

 

Świat schodzi na psy ... ostatni Harley'owiec Rzeczpospolitej zdał prawko na ałto :icon_razz: . Gratulacje :icon_mrgreen:

 

 

Ale są też dobre strony tego. W autko sie zapakuję z ziomkami i mogę lecieć na Motobajzel czy inną imprezę tego typu. Po części do motocykli, oczywiście. I zakup motocykli lub wraków będzie łatwiejszy bo nie będę musiał nikogo błagać o transport.

 

No i będę potrzebował dużo forumowych naklejek co by cały tył obkleić. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować. :notworthy:

 

Do auta na stałe się nie przesiądę, nie ma sensu. Nie kręci mnie tak jak jazda moto. Auto bardziej z przyczyn technicznych, mam dosyć noszenia zakupów na garbie a za kilka dni do listy zakupów dojdą jeszcze Bebiko, pieluchy i inne takie gadżety. A rąk mam dwoje tylko.

 

Auto już czeka, ten Golfer co to o nim pisałem w temacie o dieslach. Jak będę miał literkę na plastiku wbitą to zacznę się uczyć jeździć tym cudem. Postaram się nie rozbić. :icon_mrgreen: Grunt żeby audio jakieś w nim było co by zagłuszyć klekot TDi dźwiękami AC/DC na przykład. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będę potrzebował dużo forumowych naklejek co by cały tył obkleić. :icon_mrgreen:

 

No i pamietaj koniecznie o zielonym listku :icon_razz:

Plastik masz , fure zaraz kupisz i bedziesz kozaczyl na ulicach :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wsiądziesz w coś szybszego,lepiej hamujacego,jezdzacego niz HD :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...