Skocz do zawartości

Zamieniłem duzego bandziora na Tygrysa:D


Syrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie pan zadowolony ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

No pięknie. Gratuluje :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gartulacje :flesje: Jak pierwsze wrażenia z jazdy?Ciekaw jestem opinii kogoś kto zamienił dużego bandytę na tygryska.Ja w każdym razie po dwóch sezonach nadal jestem pod wrażeniem wszechstronności maszyny.

 

Dzieki :) Za wiele wrażen z jazdy to jeszcze nie mam, ale nie wytrzymałem i mimo wszystko ok 50 km nakręciłem :crossy: Wrażenia jak najbardziej pozytywne, porównując z Banditem1250 to :wygodniejsza pozycja, lepsze hamulce.

Bandzior ciągnoł niesamowicie od samego dołu, Tygrys lubi chyba troszeczke wyższe obroty :icon_rolleyes: Czuć mniejszą wage Tigera, łatwiejszy w manewrowaniu.

Na wiosne, zrobie troche dokłądniejsze porównanie :icon_razz:

 

Jasny gwint !!!! Ładne moto! Funkiel nówka nie śmigany !!! Pogratulować zakupu!!! Ile to ma przebiegu?

No własnie śmigany :crossy: Przebiegu ma to prawie 30 tys.km i 4 lata :bigrazz:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Za wiele wrażen z jazdy to jeszcze nie mam, ale nie wytrzymałem i mimo wszystko ok 50 km nakręciłem :crossy: Wrażenia jak najbardziej pozytywne, porównując z Banditem1250 to :wygodniejsza pozycja, lepsze hamulce.

Bandzior ciągnoł niesamowicie od samego dołu, Tygrys lubi chyba troszeczke wyższe obroty :icon_rolleyes: Czuć mniejszą wage Tigera, łatwiejszy w manewrowaniu.

Na wiosne, zrobie troche dokłądniejsze porównanie :icon_razz:

 

 

No własnie śmigany :crossy: Przebiegu ma to prawie 30 tys.km i 4 lata :bigrazz:

Hmm... ciekawe , bo trzycylindrowce z Triumpha słyną właśnie z tego że ciągną od samego dołu i moje odczucia są podobne do tych opinii.

30 tyś. przebiegu ??!! i nie odpada Ci lakier płatami ??!! :icon_mrgreen: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się dziwie,że mi lakier nie odpada :wink:

Nie twierdze,że Tygrys jakiś mułowaty na niskich obrotach, ale do bandziora mu troche brakuje, takie moje odczucie :wink:

Aha... co mnie cieszy to dzwięk i nie potrzebuje, żadnych przelotów.

 

Jak sprawdzasz poziom oleju,na centralce czy na kołach?? Swoją drogą, to troche, nie zbyt fajne rozwiązanie z tą miarką.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się dziwie,że mi lakier nie odpada :wink:

Nie twierdze,że Tygrys jakiś mułowaty na niskich obrotach, ale do bandziora mu troche brakuje, takie moje odczucie :wink:

Aha... co mnie cieszy to dzwięk i nie potrzebuje, żadnych przelotów.

 

Jak sprawdzasz poziom oleju,na centralce czy na kołach?? Swoją drogą, to troche, nie zbyt fajne rozwiązanie z tą miarką.

No cóż... pojemność robi swoje.. olej sprawdzam na centralce ale fakt że rozwiązanie z bagnetem troche upierdliwe jest.Pocieszający za to fakt , że nie muszę raczej dolewać :icon_biggrin:

a jeśli chodzi o dżwięk... ciekawe co byś powiedział po usłyszeniu jak gada na tłumiku Boss-a... dedykowanym do bandziora właśnie :rolleyes:

Edytowane przez Klas500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gdzies dorwac serwisówke :icon_rolleyes: Podejrzewam,ze na akcesoryjnym tłumniku, to już nie tylko sąsiedzi nie spią, ale też wszystkie kury we wiosce, przestają się nieść :ph34r:

 

Może to nie wielka różnica, ale wiesz jak podaje serwisówka :jak sprwdzac poziom oleju?

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gdzies dorwac serwisówke :icon_rolleyes: Podejrzewam,ze na akcesoryjnym tłumniku, to już nie tylko sąsiedzi nie spią, ale też wszystkie kury we wiosce, przestają się nieść :ph34r:

 

Może to nie wielka różnica, ale wiesz jak podaje serwisówka :jak sprwdzac poziom oleju?

priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...