Skocz do zawartości

Dostawczak


zajc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc pojechałem wczoraj w okolice Kepna, bo tam co drugi handluje dostawczakami. Ogólnie to syf straszny. Wszystko pięknie wypolerwane i pomalowane sprejem. Z daleka wygląda jak nówka, a z bliska reanimowany trup. Jedyne co mi się spodobało to długie T4 2.5 TDI 88 KM. Niestety ma szyby, choć brak mu siedzeń. Silnik chodzi zajebiście, brak rdzy. Szkoda też ,że brak mu jakiegokolwiek wyposażenia(ma tylko wspomaganie:) choć to rocznik 2001... Jeździł w jakiejś firmie drogowej w Luksemburgu. W środku niezniszczony, fotele skajka :icon_mrgreen: Przebieg koło 200.000 km.

I tak się zastanawiam czy warto to kupić? Nie do końca jestem przekonany do jego specyfikacji, ale z drugiej strony stan ma bardzo fajny. Szyby zawsze można okleić, wstawić ścianę i mieć "prawie blaszaka".

o ten http://otomoto.pl/volkswagen-transporter-t4-2-5-tdi-long-dluga-01r-T2778216.html

Z plusów ładne zimowe kapcie, nowy (oryginalny) akumulator ;), koła stuningowane sprajem :icon_twisted:

Z oglądania Ducato/boxerów wyszła kicha. W połowie z nich nie zamykają się drzwi boczne, w co drugim nie chodzą światła(to jakaś wada fabryczna?), silniki chodzą jak w Jelczu. Jedyny ich plus to fajne wyposażenie :P Może ktoś bardziej obeznany w temacie powie mi czemu 3/4 dostawczakow ma wgniecione progi?? To jakaś plaga...

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Może ktoś bardziej obeznany w temacie powie mi czemu 3/4 dostawczakow ma wgniecione progi?? To jakaś plaga...

Krawężniki, wszak to zazwyczaj auta firmowe...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 88KM w porównaniu do 102 to nie jedzie.

Przerabiałem temat: wystarczyło założyć intercooler, końcówki wtrysków od wersji 102 KM i chyba coś dłubnąć w oprogramowaniu, jeżeli dobrze pamiętam. Wiem, że niby inne sprzęgło, inne przełożenia skrzyni, ale samochód dawał radę przez kilka lat aboslutnie bez żadnych problemów.

 

(...) Może ktoś bardziej obeznany w temacie powie mi czemu 3/4 dostawczakow ma wgniecione progi?? To jakaś plaga...

Jak to czemu? Próbowałeś kiedyś trafić wózkiem widłowym (a raczej paletą z widłami) w rozsuwane drzwi od busa? Ja niestety widziałem na własne oczy, jak wygląda taki załadunek i mnie to kosztowało kilkaset zyli :banghead:

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś bardziej obeznany w temacie powie mi czemu 3/4 dostawczakow ma wgniecione progi?? To jakaś plaga...

 

jak w przednionapędówce (w tylnio też czasem ) masz pogniecione progi to spróbuj zajrzeć pod spód -młodzi drajwerzy czasem zapomną że to nie star 6x6 czy tatra a sporo placów budowy przypomnia tor motocrossowy , raz byłem świadkiem jak transit zawisł kołami w powietrzu (a płytkie koleiny były-mówił młody kierowca :D ) wypchnął go spychacz niby nic się nie stało ale potem będzie zdziwienie czemu podłoga gnije w nowym aucie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze ciasne nawrotki, szczególnie zimą gdy są zaspy

 

przy rwd o dobry metr mniej się wysuwasz

trzeba tylko uważać żeby zabardzo tył nie naszedł

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Te 128 koni potrafi zadziwić niejednego kierowcę osobówki nie tylko w mieście ale i na trasie :-)

 

Sprawdź stan tulei w resorach i łożyska w których obracają się McPhersony w kielichach - na słuch, jeden kręci kierownicą a drugi przystawia śrubokręt do ucha i osłuchuje kielichy na górze; trzeba trochę rozmontować dywaniki, ale sprawdzenie trwa dwie minuty na stronę. Mamy już trzecie Ducato w rodzinie...

 

 

 

Nie ma klimy?.

Nie mogę jechać z Tobą w trasę.

Czyli mnie kochasz bardziej, bo Master klimy nie ma, a prowadziłeś go czule do Pruszcza gdy ja czule spałem...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...