Skocz do zawartości

Gdzie dostane leżakowane opony


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jako, że zmieniam opony w swoim bandziorze, a posiadam lezakowana opone na przod bridgestone battlax BT021 z 09r. chyba albo 2010, tak wiec poszukuje taki sam model na tyl. Moze teraz po nowym roku ceny jakos spadna, a lezakowane z poprzednich lat moze sie akurat trafia. Moze wiecie gdzie moglbym kupic takie lezakowane opony?

Oczywiscie interesuje mnie ten battlax bt021 160/60/17

 

 

nowa kosztuje 460zł

szukalem na allegro i celowalbym w cos takiego:

http://moto.allegro.pl/bridgestone-battlax-bt021-160-60-17-promocja-3700-i2009673080.html

szkoda tylko, ze zaklejona w profesjonalny sposob. Mnie to jednak troche odciaga.. Wolalbym bym, zeby bylo napisane lezakowana czy cos. W ogole jaka jest szansa dostania taniej takiej opony ze starszym dotem po prostu?

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę do zacnej grupy "średnia krajowa" ale nie oszczędzał bym na czymś co trzyma mnie na asfalcie. Po za tym warto zauważyć, że w wielu przypadkach opona jest czymś co rzadko się wymienia.

Zepnij się i kup raz a porządnie, następną wymianę będziesz miał po sezonie minimum a szanse, że wytrzyma dwa są duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jeszcze trochę potrwa. Przeglądaj allegro na bieżąco. Często coś się trafia.

Jeśli nie stać Cię na nowe

Np: tu masz niegłupią oponę na przód, za dobre pieniądze.

http://moto.allegro.pl/opona-michelin-pilot-power-120-70-17-ideal-i1966749926.html

Tył też można dostać niedużo drożej.

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoich oponach sport turystycznych przejechałem ponad 2 sezony tak wiec polecam Ci kupić nowe mają nieporuwnywalnie lepsze wlaściwaści a wydatek jest jednorazowy... Bałbym się założyć taką starą oponę... Powiedz mi zakładasz świadomie takie stare gumy czy poprostu nie wiesz o tym co się dzieje z oponą podczas tak długiego przechowywania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona z 2010 roku nie jest leżakiem.To nowa opona.Powyżej dwóch lat można uznać za leżaka.Po za tym opona nie może być z roku 2009-2010 albo jest z 2009 albo z 2010.Data jest na oponie dość precyzyjna.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiwej kupić nową przecież to wydatek raz na kilka sezonów używka w zależności od stanu 150 - 300 zł a nówka 500... wg mnie nie ma aż tak wielkiej różnicy a jednak co nowa to nowa przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

dla studenta 100zl w ta czy w ta, to jednak roznica. Tymbardziej, ze sa inne wydatki na wiosne typu np. naped. Wiem, ze mozna isc do pracy itd. itd. ale to nie temat o oszczedzaniu

 

Opona z 2010 roku nie jest leżakiem.To nowa opona.Powyżej dwóch lat można uznać za leżaka.Po za tym opona nie może być z roku 2009-2010 albo jest z 2009 albo z 2010.Data jest na oponie dość precyzyjna.

 

piszac 2009-2010 chodzilo mi o to, ze nie jestem pewien czy to byl 09' czy 10'

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za blad tamta jest z 2009-2010 !!

 

takze ponawiam pytanie

 

Datowanie opony jest opisane czterema cyframi,np.: 3709-oznacza to:37-my tydzień 2009 roku.Sprawdź więc sobie dokładnie datowanie,bo z tego co widzę,to nawet nie wiesz na jakiej oponie jeździsz,o znalezieniu daty na niej nie wspominając....:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź więc sobie dokładnie datowanie,bo z tego co widzę,to nawet nie wiesz na jakiej oponie jeździsz,o znalezieniu daty na niej nie wspominając....:lapad:

 

opona sciagnieta z nowego motocykla z 2010r. tak wiec nie wiem czy to byla 2010 czy 2009, zwyczajnie nie pamietam dotu... nie rozumiem czepiania sie, bo to chyba specjalnej roznicy nie robi, bo jesli chodzi o stan to jest nowka, a i tak nie mam jej zalozonej wiec nie jezdze ;)

 

A ja polecam tego sprzedawcę. A o to naprawianie opony się nie lękaj.

Ja pałowałem na kołkowanych oponach i nie ma lipy. :icon_biggrin:

 

zalezy jaki to gwozdzik :]

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...