Skocz do zawartości

GS kupiony! :) i na starcie mały problem.. ;/


kepa4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po spędzeniu wielu dni na forach, portalach aukcyjnych wczoraj pojechałem po mojego GS'a i już jest w moim posiadaniu :)

Wyprawa była dość długa (350km w jedną stronę, ale uważam, że się opłacało:)

Niestety podczas transportu motocykl się przechylił na prawą stronę ( nie uderzył w nic, bo oparł się na styropianie ;)), oczywiście zaraz po tym się zatrzymałem i go postawiłem, ale zauważyłem, że podczas tego położenia wyskoczył taki mały przewodzik..;/ z którego uciekło trochę paliwa. Przewodzik znajduje się z prawej strony między deklem silnika, a rurami wydechowymi. Są tam dwa przewody i właśnie jeden z nich się skądś wypiął. Czy wie ktoś, skąd mógł się wypiąc ten przewód? Postaram się jak najszybciej wrzucić zdjęcie z tą "usterką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten przewód.

Maszyna nie jest moja, tylko przykładowe zdjęcie znalezione w internecie.

Jak będę przy swojej maszynie, to zrobię zdjęcie i ewentualnie jeszcze raz wrzucę.

U mnie wystaje jeden (ten cieńszy) przewodzik i na końcu jest mokry ( czuć benzynę)

 

Co to może być?

Coś poważnego?

post-57527-0-13407800-1323437422_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego :) nie wiem czy dobrze myślę, ale w moim moto też to jest i nie mam pojęcia jak się to fachowo nazywa ale to działa na zasadzie spływu z gaźnika i one chyba powinny tak być jak są na zdjęciu

Edytowane przez MonikS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, to jest w wielu motocyklach. Ta rurka służy do odprowadzenia benzyny gdyby Ci się w baku przelało (tak żeby motocykla nie zalać). Jak przyjrzysz się otworowi w baku, to na jego obrzeżach powinny znajdować się takie małe dziurki, których wylot jest właśnie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rurka przelewowa komory gaźnika.

 

To nie ma być do niczego podłączone. Jak będziesz spuszczał paliwo na zimę z gaźników, to właśnie z stamtąd wyleci paliwo.

 

A wylało sie podczas przechylania, bo po prostu paliwo przelało się na jedną strone komory pływakowej.

 

To co Blood prawi też jest prawdą, jak widzisz tam jest kilka wężyków, jeden jest od gaźnika, jeden od baku a jeszcze jeden jest prawdopodobnie odpowietrznikiem silnika.

 

Także nic się nie martw!

 

Spóźniłem się ;) Bloodowi tak się nudzi że był pierwszy :P

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, trójka z groszem z ten sprzęt pewnie. Zazdroszczę motocykla choć mam prawie taką samą GS500E. A czemu zazdroszczę? A bo masz najładniejszy wzór malowania. Miałem identyczną na kurierce, jakiś polaczek ją kupił na handel. Pewnie przewinął zegar na 40 tys km i "nówka nieśmigana" a na prawdę ma 200 tys km najeżdżone. :icon_mrgreen:

http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/jezdzic-aby-zyc-,art4.html

 

 

Murgal dobrze prawie. Prawie dobrze. Odpowietrzenie silnika też tam jest ale nie takie bezpośrednie. Odma idzie do airbox`u a ten z kolei jest wentylowany przewodem pod silnik. Powinieneś mieć jeszcze jeden wężyk, cienki, igielitowy od akumulatora. Wisi pewnie pod silnikiem albo końcówka jest skierowana na wahacz w okolicy amortyzatora. Zwróć uwagę na to, nadmiar elektrolitu tam spływa i będzie niszczył powłokę wahacza.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś nie musiał więcej się martwić takimi rzeczami to wejdź do działu "mechanika" i poproś ładnie kolegów o serwisówkę do GS-a i powiedz "poczytaj mi mamo" :icon_biggrin:

Wtedy będziesz wiedział co powinienes o swoim motongu nie łapiąc przerażenia z powodu rzeczy, która jest normalna.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...