Skocz do zawartości

ale cudo


Rekomendowane odpowiedzi

naprawde piękny sprzęt, niezwykła technika i naprawde "topowe" osiągi - szkoda że ta opinia byłaby aktualna co najmniej 30 lat temu za czasów poczciwych WSK które przy odrobinie pracy właściciela dały by rade tym "nowym" WFM

opinia teraźniejsza - nie podoba się :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA uważam ze takie motorki sa bardzo potrzebne i jestem dumny ze sa one polskie .Młodzi ludzie z mniej zamoznych domów tesh powinni czym jeździc nie są ona moze za ładne i nowoczesne ale są w miare tanie w tej cenie mozna kupic jakis zwykły skuter ale jak bym mial wybierac skuter czy jeden z tych modeli to na bank bym wybrał WFm a wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja nie.

Skoro Polcay nie potrafią zrobić nowoczesnego motocykla, tylko takiego pierdopęda rodem sprzed 30 lat, to ja dziękuję.

Wolę starą japonię, zamiast starej polszczyzny, taki lajf niestety.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak już robią jakieś moto to niech to będzie dobre mogące konkurować chociaż z japońskimi ,nie mówie o zx10 itp, ale coś na poziomie i żeby nie trzeba było sie wstydzić za granicą. Może i ten motor jest tani - myśle że okolo 4000, ale za 4000 kupilbym na pewno coś lepszego, uzywanego, z czego bym miał więcej radości. Myśle że kolesie dużo na tym nie zarobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój sie znajdą swoje grono nabywców ,oni to na pewno dobrze przemyśleli.Ale np pomyslcie byla tam wersja sport bardzo tania nawet nie najbrzytsza za tą cene naprawde tródno znalesc uzywanego japonca 125 w dobrym stanie a tu kusi jeszcze gwarancja( i sentyent ze polskie).Lepsze to niz niz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie wersja z silnikiem cz 125 cross?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój sie znajdą swoje grono nabywców ,oni to na pewno dobrze przemyśleli.Ale np pomyslcie byla tam wersja sport bardzo tania nawet nie najbrzytsza za tą cene naprawde tródno znalesc uzywanego japonca 125 w dobrym stanie a tu kusi jeszcze gwarancja( i sentyent ze polskie).Lepsze to niz niz nic

 

Coo za 4tyś zł. nie dostaniesz japonki 125ccm?? Dostaniesz i to dobrze utzymaną DT albo MTXsa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...