Skocz do zawartości

Unikatowy projekt na nudna zimę? :)


animalish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[attachment=2691:P120910_14.340001.JPG

 

 

Muszę założyć błotnik"skórkę" nad samą oponą,bo mi chlapie.... :icon_rolleyes: Na nasz klimat taka wydumka się niestety nie nadaje...Macie pomysł skąd/gdzie/jak?

 

 

http://moto.allegro.pl/blotnik-tyl-chlapacz-honda-cbr-900-rr-900rr-sc33-i2006809808.html a takie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić. Z dorabianiem jest sporo zabawy i niekoniecznie taniej wyjdzie a stracisz kilka weekendów, nerwów i łez.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niestety pora roku no i przede wszystkim pogoda zmusza nas wszystkich (nawet najtwardszych) Bikerów do przerwania sezonu i

 

Ou gasz, jak to dobrze że nie jestem żadnym twardym bikerem i mogę spokojnie jeździć dalej, bez zważania na te zatrważająco niskie ( 10c) temperatury!! Uff..

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może i ja napiszę coś w tym temacie ;) U mnie zaczęło się całkowicie inaczej - miałem do wymiany tylko jedną śrubkę, której po prostu nie bylo. No a że chciałem coś zmienić w motocyklu, by było wyjątkowo to postanowiłem popracować trochę na swoją Yamaszką. Efekt? 4 miesiące pracy, głównie po kilka godzin dziennie. Czasem bywało i tak, że siedziało się w garażu od soboty od godziny 7-8 rano do godzin rannych w niedziele (no cóż - sytuacja zmusiła). Jestem na etapie 90-95 % gotowych przeróbek, więc powoli zaczyna być już coś widoczne. Staram się wszystkie nowości i zdjęcia wrzucać na swoją stonkę - Yamaha R6. Kiedy koniec? Myślę, że za ok. 2 tygodnie moto będzie całowicie poskładane i pojedzie na regulacje i synchronizacje gaźników do mechanika ;)

Yamaha R6 - aktualny stan przeróbek mojego motocykla - ZAPRASZAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...