Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

a ja posiadam oponki MICHELIN PILOT ACTIV tył a na przodzie MICHELIN MACADAM, oczywiście oponki nie należą do najtańszych ale według mnie sprawują się rewelacyjnie

 

Z tego co mi sie wydaje to chyba większość Xj przynajmniej tych które ja widziałem a oglądałem sporo przed zakupem była zazwyczaj wyposażona w Macadam`y. Niestety Macadam wyszedł już z produkcji a zastąpił go właśnie Pilot Activ.

Ja u siebie mam inną konfigurację z przodu Pilot z tyłu Macadam

 

A orientujecie się może w jakie opony Diversion była wyposażona fabrycznie?

Edytowane przez OloXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki - przegladajac internet znalazlem info, ze ktos wymienil tlumiki na nieoryginalne - firmy KM Malon. Czy ktos sie spotkal z takim wynalazkiem? Jak to sie sprawuje? (w wyszukiwarcenic nie znalazlem - przynajmniej jesli chodzi o XJ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki - przegladajac internet znalazlem info, ze ktos wymienil tlumiki na nieoryginalne - firmy KM Malon. Czy ktos sie spotkal z takim wynalazkiem? Jak to sie sprawuje? (w wyszukiwarcenic nie znalazlem - przynajmniej jesli chodzi o XJ)

tłumiki KM nie należą do najlepszych firm ale są jedne z lepszych z dolnej półki, tak więc w autach jakoś się sprawują nie wiem jak jest w motongach, co do opon Pilot i Macadam to też już się spotkałem parę razy właśnie w XJ - tach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to jak już z innej beczki to mam pytanie czy ktoś z was ma może 4BR?

A konkretnie jakie prędkości na jakich biegach bo wiem że fabrycznie wychodziła z mocą 51 KM, i chcę wiedzieć czy moja jest już oddławiona?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Słuchajcie mam taki problem...zamierzam kupić sobie szybkę do XJ 600 N, aby zwiększyć komfort dalekiej jazdy. Pytanie jest takie: jak wysoka powinna być taka szyba(najlepiej konkretnie jaka) aby przy wzroście 180 cm bez stresu jeździć z prędkością 140 km/h +/- 10 km :) Bo oferta szyb jest dosyć spora na naszym rynku a nie chce kupić czegoś co nie będzie spełniać moich zapotrzebowań

 

Ja znalazłem cos takiego :

http://www.puig.pl/

oraz

http://moto.allegro.pl/

Pozdrawiam :)

Edytowane przez killwiecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał wyższą... te miniaturki dają efekt tylko zdaniem osób mocno wierzących (że coś mają z tak wydanej kasy). na zdjęciach mojej w sigu zobaczysz jak wygląda puig model bodajże storm: przy tej wysokości szyby względnie dobrze osłonięty był kask. za to z racji małej szerokości ramiona upstrzone owadami :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua nie przesadzaj te szybki też coś dają. Trochę już Xjotą podróżowałem a mam taką szybkę jak z twojego drugiego linku. Co do 140km/h to jak lecisz na pusto to ok ale wystarczy już mieć bagaż i na dłuższą metę ta prędkość jest dla moto męcząca, więc lepiej poszukaj innego moto i od razu z owiewką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...