Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Zaden problem. Po pierwsze jest licznik przebiegu dziennego. Jesli zawsze tankujesz mniej wiecej taka sama ilosc paliwa to mozesz obliczyc ile mniej wiecej przejedziesz na tym paliwie. Tylko musisz pamietac zeby zerowac ten licznik przy kazdym tankowaniu. A po drugie, jak przelaczasz na rezerwe to chyba naturalne (przynajmniej dla mnie) ze trzeba pamietac o zatankowaniu w ciagu najblizszych 50 kilometrow. Nie wiem ile trzeba miec na glowie zeby o tym nie pamietac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak tam panowie po weekendzie?? Dlugim zreszta :), ja nawinalem jakies 600 km, byl ktos 3 maja w Kazimierzu??

Czesc Krzysiek. Miedzy 3-cim a 6-tym Maja bylo sporo xj-ek w Twierdzy Modlin. Zrobilismy taki mini-xj-zlocik :icon_razz:. A do Kazimierza wybieramy sie (na razie 2 motory) w najblizsza sobote, 12-go, pod warunkiem ze pogoda pozwoli.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jutro jak nie bedzie padalo to jedziemy do Kazimierza Dolnego. Bedzie nas 2 diwki a w Radomiu dolaczy 3-cia. Jedziesz z nami?

 

P.S.: Zapomnialem ze juz o tym pisalem wyzej :notworthy:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jutro jak nie bedzie padalo to jedziemy do Kazimierza Dolnego. Bedzie nas 2 diwki a w Radomiu dolaczy 3-cia. Jedziesz z nami?

 

P.S.: Zapomnialem ze juz o tym pisalem wyzej ;)

 

hey

o ktorej mnie wiecej bedziecie leciec? choc jutro ma przelotnie padac... ja planuje na niedziele jakas traske

ma byc juz slicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

o ktorej mnie wiecej bedziecie leciec? choc jutro ma przelotnie padac... ja planuje na niedziele jakas traske

ma byc juz slicznie

 

moze za tydz i mi uda sie... jesli dam rade z Aneta pojechac, to pozniej posmigamy do Lipska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za tydz i mi uda sie... jesli dam rade z Aneta pojechac, to pozniej posmigamy do Lipska.

jestem za, ja tez z Kazimierza na Lipsko, to zgadamy sie pod koniec tygodnia, moze maly zlocik XJ w Kazimierzu co?

Edytowane przez KrzysiekZet31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, my z Biernakiem pojedziemy jednak do Koszelowki pod wawa. W weekend bedzie tam spotkanie z forum ogolnego. Moze tam sie spotkamy? Ewentualnie W Kazimierzu w weekend bedzie kropelka_xj z zona, wiec mozecie sie z nimi spotkac. Moze jeszcze uda sie wam namowic mastera210, bo bardzo chcial jechac w zeszla sobote. On jest z Radomia wiec Krzysiek, mozesz do niego uderzyc jak chcesz. Moge podac numery kom do obydwu na priv.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...