Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono :icon_rolleyes:

Podjalem decyzje o przesiadce na wieksze 2oo i w stajni obok skutera Peugeot Elyseo zagoscila Yamaha XJ 600 S :icon_twisted:

Kolor - jako facet powiem ze czerwony :biggrin: ale tak naprawde to taki 'inny' czerwony - standardowy Yamahy.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :buttrock:

Edytowane przez tango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym forumowiczem. Ze Szczecina. Jeżdżę bordową XJ600S z 1995 roku.

 

 

O hello tez jestem ze Szczecina i pomykam Xjątką... jak chcesz możemy gdzieś wspólnie polatać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!

Potrzebuje pomocy w sprawdzeniu stanu technicznego Yamahy XJ 600.

Oczywiście nie będę gonił kogoś przez pół Polski :icon_twisted: , chodzi mi tylko o obejżenie fotek, zweryfikowaniu stanu motocykla, dobre rady na co szczególnie zwracać uwagę przy zakupie też mile widziane.

 

Jeśli byłaby taka możliwość to prosże o kontakt na GG, nie będziemy zaśmiecać forum.

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!!

Potrzebuje pomocy w sprawdzeniu stanu technicznego Yamahy XJ 600.

Oczywiście nie będę gonił kogoś przez pół Polski :notworthy: , chodzi mi tylko o obejżenie fotek, zweryfikowaniu stanu motocykla, dobre rady na co szczególnie zwracać uwagę przy zakupie też mile widziane.

 

Jeśli byłaby taka możliwość to prosże o kontakt na GG, nie będziemy zaśmiecać forum.

 

Pozdrawiam Michał

 

 

no i zakupiłeś coś ciekawego i dołączyłeś do grona xj - ów

 

pzdr :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w dziale "Chwalę się" - od tygodnia ujeżdżam XJ 900. Bardzo wygodna maszynka, i jak na razie nawet krytykowane seryjne zawieszenie daje radę. Jedynie spalanie troszeczkę mnie zaskoczyło :flesje: , ale sama jazda jest bardzo przyjemna. Co za maszyna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w dziale "Chwalę się" - od tygodnia ujeżdżam XJ 900. Bardzo wygodna maszynka, i jak na razie nawet krytykowane seryjne zawieszenie daje radę. Jedynie spalanie troszeczkę mnie zaskoczyło :notworthy: , ale sama jazda jest bardzo przyjemna. Co za maszyna :crossy:

nie pytałem sie Ciebie tylko michal.051....

a Twojego new motóra już komentowałem ;)

a co spalanie takie duże czy takie małe??

Edytowane przez fcziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...