Skocz do zawartości

moje pierwsze moto - czarna CBR 600 F2


Youtro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja z kolei czasem żałuję, że nie kupiłem Vki bo jednak można dużo fajniejsze dźwięki z nich wydobyć instalując jakiś akcesoryjny wydech.

fotki, proszę bardzo :)

 

img1099wi.jpg

 

img1114hi.jpg

 

img1110yi.jpg

 

img1112f.jpg

Edytowane przez Youtro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zakryć?

ja z kolei czasem żałuję, że nie kupiłem Vki

no może na akcesoryjnym wydeszku mocna v2 jakoś zabrzmi (w rodzinie jest Aprilla RSV - ładnie mruczy), aczkolwiek v2 na pierwsze moto wg mnie gorsze niż r4. Ciągnie od dołu, nie czuje się tego "kopa" a na zegarach już dość grubo. Troszkę zdradzieckie są v2 :)

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie przy wietrznej pogodzie trzeba uważać szczególnie wyprzedzając samochody ciężarowe

Następnym razem się zrelaksuj i trzymaj konia udami, a nie rękoma. Lekko się pochyl do przodu i okaże się, że jazda za TIRem też może być przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehee, nie żadna Yakuza. Po prostu fan Hondy. Motocykl jest szóstym sprzętem w historii motoryzacyjnych zakupów spod znaku H. Auto niedawno zostało sprzedane, wiec szukam innej fajnej puszki. Tym razem będzie Honda Stream, poszukiwania trwają... :) pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rysować sobię półkę drugim kluczykiem, nic nie dbasz do Hondę :angry: Swoją drogą fajna kolekcja tylko Stream już nie będzie pasować do Yakuzy :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

why not? ta wygląda całkiem przyjemnie :) http://otomoto.pl/honda-stream-2-0i-156km-7-osob-klimatro-C23213358.html ;)

 

pierwsze moto, więc wszystkiego nie wiem, nie zwróciłem uwagi na tą rysującą się półkę. Jak odświerzę motocykl w przyszłym sezonie, to napewno kluczyk od zapięcia odepnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moto fajne, ciekawe jak Autorowi tematu się na tym teraz śmiga ?

Mam nadzieje ze za bardzo nie zapie...la

dzieki, jeździ się całkiem dobrze, robię kolejne kilometry i powiem tak: nie żałuję, że nie kupiłem większej pojemności, nie żałuję też, że nie kupiłem mniejszej. Ta jest dla mnie w sam raz i czuję, że wcale nie będę miał chęci szybko zmieniać tej maszyny. Z tego co słyszę f2 jest na tyle bezawaryjnym sprzętem, że przy moim traktowaniu może posłużyć jeszcze długie lata. Co fajne przy kręceniu silnikiem nawet powyżej 10tys dyma nie puszcza, nie ubywa oleju w silniku, więc się cieszę, bo w samochodach Hondy było z tym różnie... Jedynie łańcuch chyba muszę wymienić, bo mimo tego, że regularnie smaruję (raz w m-cu) gdy jadę przy jakiejś barierce to słychać go... To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...