Skocz do zawartości

Skradziono moje Kawasaki ER5


larson91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2.11.2011 spod Politechniki Białostockiej skradziono moje Kawasaki ER5. Z prywatnego śledztwa wynika, że moja wychuchana Kawa stała niedaleko PB, na parkingu przy Mazowieckiej 39 z zagiętymi tablicami, jeszcze 3 listopada i 4 lis rano. Porozwieszalem wszędzie na PB ogloszenia i gdy tylko zadzwonił gość z informacją, że tam widział moje Kawasaki, natychmiast pojechałem, ale niestety mojego motocykla juz tam nie było. Rozmawiałem z ludźmi (tubylcami), wielu widzialo mój motor, pokazali gdzie stał, ale nikt nie widział kiedy i kto go zabrał.

Policja nie kwapi się z poszukiwaniami, a ja łapię sie każdej możliwości, zeby odzyskać motocykl.

Może na forum znajdzie się ktoś z Białegostoku, kto cokolwiek wie, widział, bądź słyszał? A moze po prostu doradzicie co jeszcze mogę zrobić, jak szukać?

Może ktokolwiek zauważy taki motocykl (Rej. BI045J ale w sumiie rejestracja juz może być zmieniona), gdzieś na parkingu albo gdziekolwiek... bardzo proszę o informację .

Nr tel. 791 106 964, lub 609-576-715

(szybki już chyba też nie ma - przy Mazowieckiej był juz bez szybki)

post-58249-0-12966000-1320573800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok, nie zrozumieliśmy się :)

1. jak rzeczywiście jest jakaś skuteczna metoda na odnalezienie, to lepiej, aby na ogólnym forum jej nie podawał, bo po prostu da wskazówkę kolejnym złodziejom, tego dotyczył mój poprzedni post.

2. może być też tak, że zapłacił jakiś okup i w "pakiecie" ma nakazane milczenie o sprawie...

 

pzdr

 

P.S. Oczywiście bardziej elegancko byłoby, jakby zamykając temat podziękował, ale w sumie... nic się w wątku nie działo, nie bardzo ma za co.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopakowi, bo on już pewnie z tym odzyskaniem swoje przeszedł. Przecież i tak najprawdopodobniej mu w niczym (jeśli chodzi o odzyskanie moto) na tym forum nie pomogliśmy, a jeszcze chcemy, żeby się kłaniał, dziękował i wyjaśniał. Samo się nie znalazło, a sprawa odzyskania zostanie przykrą tajemnicą dla właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...