Skocz do zawartości

Jaki motocykl kupić do 5 -6 tysięcy zł


JACK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym dławieniem u nas to jest różnie. Rejestrowałem XJ 600 z Francji dla mojej kobiety właśnie zdławioną i przy pierwszym przegladzie w Pl. mówię diagnoście że ma ograniczoną moc a on że musi wpisać taką jaka ma w swoim komputerze czyli bez ograniczeń. Tłumaczę gamoniowi że to jest niezgodne ze stanem faktycznym a mam w perspektywie sprzedaż Yamahy w 2012r. po wprowadzeniu nowych kategorii prawa jazdy. Burak sie zacietrzewił i powiedział ze on musi się trzymać "swoich norm" wiec w dowodzie jast wpisane 45 KW mimo zdławienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zes sie najezdzil. Czemu sprzedajesz?

 

 

Ojtam sprzedaję. Chętnie zamienię na GS400 na szprychowanych kołach którą chciałbym znacznie bardziej niż GS500E. A jak nie zamienię to chętnie zatrzymam dla siebie.

 

 

EDIT:

 

 

Jakbyś szukał plastikowego 600ccm bez ograniczeń mocy to mój znajomek ma fajną RF600R na sprzedaż. Moto zdrowe. Wiem bo ja osobiście się nią zajmuję w kwestii serwisowania.

 

4,5k zł

 

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/303266_270110383027596_1518807217_n.jpg

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim crossy nie posiadają homologacji i nie ma znaczenia jakie masz prawo jazdy bo i tak teoretycznie nie wolno tym wyjechać na drogę...a jak już wyjedziesz to nikogo twoje prawo jazdy nie obchodzi :D

 

cokolwiek chłodzonego powietrzem w 4T z enduro ma tak żywotny silnik jak xt600, czyli wszelkie TT, xt, xl, dr

 

motocykle, których silnik miałby 35kW musiałyby mieć masę minimum 175kg

 

xt 600 3tb ma w dowodzie 33kW i 152kg co daje ok 0.21 jak dobrze liczę czyli łapie się ??....rozumiem ten stosunek nie może być wyższy ??

chore są te przepisy po prostu chore......czyli xl 600 z kopajką i wagą ok 130 kg ma już ten stosunek 0.25 czyli w zasadzie nie mieści się na A2 :rolleyes: ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xt 600 3tb ma w dowodzie 33kW i 152kg co daje ok 0.21 jak dobrze liczę czyli łapie się ??....rozumiem ten stosunek nie może być wyższy ??

przy Twoich założeniach stosunek mocy do masy wynosi prawie 0,22kW/kg więc nawet ten model nie podchodzi już pod prawko A2

 

jeśli oczywiście w dowodzie masz prawidłowo wpisaną masę własną (czyli z paliwem/olejami/płynami itp., bez masy kierującego)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli oczywiście w dowodzie masz prawidłowo wpisaną masę własną (czyli z paliwem/olejami/płynami itp., bez masy kierującego)

 

nawet w dowodzie jest ten wskaznik kw/kg i u mnie jest wpisany 0.2171 bodajrze.....mnie sie wydaje że masę własna mam źle wpisaną nigdy jej nie ważyłem ale 152 to ona waży ,,sucha'' a masa własna (pełny bak i olej a bak 15l) to będzie ok 170kg, no ale w dowodzie jest co jest.....

 

czyli xt6003TB nie łapie się na A2 masakra poprostu masakra........przecież jedynym sposobem żeby się na tym motocyklu zabić to wyskoczyć nim w przepaść albo przywalić w ścianę :D

 

xl600 też się nie załapie....

trzymając sie sztywno przepisów zapomnij o 600 enduro chyba że trafisz egzemplarz co ma jakieś bzdury w dowodzie co w naszym kraju często się zdarza (np mojego kumpla xt 600 miał masa własna 322kg :icon_mrgreen: )

 

nie wiem czy załapiesz się na 350 np taka xt 350 ma 119kg i 28KM(20kw ) co daje 0,16 no to sie udało :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...