Skocz do zawartości

Pierwszy raz na motorze...


GruszkaPietruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

I wesprzyjcie bezradnego Sitka i powiedzcie że jazda skuterkiem w styczniu to nie jest głupi pomysł i dla każdego motocyklisty to pryszcz i bułka z masłem :icon_biggrin: Proszę..... :icon_biggrin:

 

 

Nie jest, spoko :crossy:

Caly czas widuje swirow smigajacych na skuterach i MOTOCYKLACH :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Situ! Zuch chłopak :buttrock:

 

Situ jechał z Wrocławia, na wspomnianym skuterze, godzin kilka... było ciemno, zimno i w cholerę daleko. Dostało mu się ode mnie za tę jazdę jak tylko stanął w moich drzwiach. Martwiłam się o niego... Sama nie wiem kto ma rację: Situ, że jechał, czy ja, że miałam o to delikatne pretensje;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ jechał z Wrocławia, na wspomnianym skuterze, godzin kilka... było ciemno, zimno i w cholerę daleko. Dostało mu się ode mnie za tę jazdę jak tylko stanął w moich drzwiach.

 

Zuch dziewczyna :icon_mrgreen:

Dostał ciepła strawe, napoiłas go no i pewnie nie zmarzł tez w nocy :buttrock:

Sie potrafi ustawic :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuch dziewczyna :icon_mrgreen:

Dostał ciepła strawe, napoiłas go no i pewnie nie zmarzł tez w nocy :buttrock:

Sie potrafi ustawic :icon_twisted:

 

Spoko Majki, wiesz jak mówią; "d..a nie traktor, a ciągnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ jechał z Wrocławia, na wspomnianym skuterze, godzin kilka... było ciemno, zimno i w cholerę daleko. Dostało mu się ode mnie za tę jazdę jak tylko stanął w moich drzwiach. Martwiłam się o niego... (...).

Oj, prawie jak z jakiegoś filmu grozy....i byłabym też podzielała te obawy, ale skoro znalazł czas i ochotę na uwiecznienie swojego bohaterskiego czynu na fotach, a następnie tu na forum to....no cóż-bohater jak się patrzy :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuch dziewczyna :icon_mrgreen:

Dostał ciepła strawe, napoiłas go no i pewnie nie zmarzł tez w nocy :buttrock:

Sie potrafi ustawic :icon_twisted:

 

 

Musze Cię rozczarować, po ciepłym posiłku jedyne co go grzało to ciepły sweterek, bo Situ pojechał do domu. Czy to taka męska cecha doszukiwanie się tego czego nie ma, zwłaszcza w tematach damsko - męskich;))))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Cię rozczarować, po ciepłym posiłku jedyne co go grzało to ciepły sweterek, bo Situ pojechał do domu. Czy to taka męska cecha doszukiwanie się tego czego nie ma, zwłaszcza w tematach damsko - męskich;))))?

 

Hehe, Majkelem sie nie przejmuj, chłopina pozbawiony motocykla to nie ma sie przy czym pomasturbować i brak mu pozytywnych wibracji z silnika które masują przyjemnie męskie części ciała :icon_mrgreen:

 

A my mamy swoje tajemnice a reszta moze sie tylko domyślać, ot :icon_biggrin:

 

Wy sobie dalej gadu gadu, a Situ spada i spróbuje w starej oponie TKC80 powkręcać śruby i taka kolcówą będzie próbował po osniezonym lesie dzidować... Jak sie sprawdzi to sie wymysli jakąs zimowa wyprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Majkelem sie nie przejmuj, chłopina pozbawiony motocykla to nie ma sie przy czym pomasturbować i brak mu pozytywnych wibracji z silnika które masują przyjemnie męskie części ciała :icon_mrgreen:

 

:icon_twisted: :icon_razz: :icon_twisted:

 

Czy to taka męska cecha doszukiwanie się tego czego nie ma, zwłaszcza w tematach damsko - męskich;))))?

 

Normalny odruch ...

Fajna dziewczyna, przejazdzka na motocyklu, daleka droga, zimno ...

No i dalej to juz samo idzie :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...