Jump to content

Opona do mtxa


Recommended Posts

Szukam jakiejś oponki do mojego mtx-a, myślałem nad tymi czterema;

http://motoallegro.pl/opona-mx-blackrock-110-100-18-mitas-inter-cross-pl-i1830273120.html

http://motoallegro.pl/opona-duro-110-100-18-cr-crf-crm-kx-yz-rm-rmz-i1860230947.html

http://motoallegro.pl/www-gms-com-pl-michelin-ac-10-110-100-18-i1862831847.html

http://motoallegro.pl/cross-opona-110-90-18-leszno-mitas-110-90-18-c-06-i1847038820.html

 

ze skłonnością do tej drugiej. Jeździł ktoś na tych oponach,jeśli tak to prosiłbym o opinie.Dodam że teren u mnie bardzo błotnisty i kamienisty(mnogość podjazdów).Ewentualnie proszę o inne propozycje,zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem 120

Edited by majasportomoto
Link to comment
Share on other sites

do 200 bierz 120/90 ona ma w końcu ciut ponad 30KM da radę a szersza guma da lepszą przyczepność w błocie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Link to comment
Share on other sites

To nie szosówka żeby opona był jak najszerszy, tutaj opona ma się wgryzać w ziemię. Sugeruję 110, a nawet 100.

Również się podpinam pod tą wypowiedź. 30 koni to za mało na 120

Link to comment
Share on other sites

To nie szosówka żeby opona był jak najszerszy, tutaj opona ma się wgryzać w ziemię. Sugeruję 110, a nawet 100.

 

w błoto ma sie wgryzać :icon_rolleyes: ??

 

ja w mtx 80 miałem 120/90 i było ok nie było jakiejś mega odczuwalnej różnicy między 110 a 120 a na 120 ciężko było ją utopić w błocie .....

 

no ale zrobisz jak zechcesz...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz tam 30 km to nie bierz 120 bo będzie zamulał. W RM125 co ma 38km najelpiej jeździły opony 100,110.

Co do opon - pierwszej nie znam, druga to chiński badziew, miałem ją w ręku i ten bieżnik bardzo delikatnie wygląda, no i u mnie była za 135zł. AC10 jest na pewno najlepsza z tych wszystkich co podałeś, ale w błocie i na trawie nie radzie sobie rewelacyjnie. To bardzo dobra uniwersalna oponka na teren i troche asfaltu, ale na miękkim jeździ słabo. Gdybym miał wybierać z tych 3 co podałeś to na pewno brał bym AC10

Jeżeli szukasz czegos taniego to rozważ też jakiegoś Maxxisa. Jeżeli może być coś troche droższego to Mitas (np c12)

Edited by m_fiolek
Link to comment
Share on other sites

Jak kupiłeś bull to od razu lepiej wywal tą oponę, dziadostwo jak cholera. Miałem dwa miesiące tą oponę, bardzo podatna rozcięcia, moja się rozcięła na kamieniach, kostki się urywają.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem poprzednio bulla w kacie. Zjechałem kostki prawie do końca pare pęknięc, i moze ze 3 wyrwane kostki. Teraz mam Trelleborg'a i 80% bieżnika, spękana 3/4 kostek nie ma. Trelleborg i bull zakupine w sklepie nowe, nie leżakowane przez ileś tam lat...

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...