Skocz do zawartości

Osobówka do przewozu moto.


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj, witam, cześć i czołem

 

Tak jak w temacie chciałem się zapytać czy jest jakaś osobówka, w której dało by się przewieźć motocykl (w założeniu ) sport. CZy do czegoś typu kango, partner czy cuś. Nie interesują mnie teraz transity i takie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honde Transalp 95r. przewoziłem 5 osobowym Peugeot Expert 1.9tdi. Po wyjęciu tylnych siedzeń mieściła się idealnie ułożona na wprost (przednie koło między siedzeniami - wajcha biegów na desce, a hamulec ręczny jest po lewej stronie) Jest nawet gdzie zaczepić pasy transportowe. Wujek do firmy kupił go za niecałe 10tys (99r), jeździ już 3 lata i zepsuł się jedynie wentylator nadmuchu powietrza do kabiny. :flesje:

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fiata scudo po desce wepchalismy gpz 750r na którego siadłem i całkiem spokojnie się jechało te 20 kilometrów do warsztatu. Scudo to to samo co citroen jumpy peugeot partner...prawie to samo ale buda identyczna.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fiata scudo po desce wepchalismy gpz 750r na którego siadłem i całkiem spokojnie się jechało te 20 kilometrów do warsztatu. Scudo to to samo co citroen jumpy peugeot partner...prawie to samo ale buda identyczna.

 

 

to samo co pegeot EXPERT :flesje:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Forda Galaxa moto wchodzi na luziku, wystarczy wyjąć środkowy fotel i tyle.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę jeszcze na wysokość wnętrza auta. Mój były szef w firmie skuterowej woził chinole VW Caddy, ale na wysokość ledwo wchodziły gdy się zdjęło lusterka. Normalne moto jest wyższe trochę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Doblo Maxi przewiezione Kawasaki ZXR6 jedynie co to trzeba było zrobić to odkręcić szybę w moto

A tam maxi od razu. Ja cargo przewiozłem bandita fz6 i kilka innych motocykli. większych problemów nie było. Wiadomo lusterka czy tylni chlapacz trzeba było odkręcić ale to kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...