Skocz do zawartości

Dla jednych codzienność, dla mnie wciąż jeszcze w kategorii sukcesów :)


Ronja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ miałam dziś pierwszą naprawdę wolną niedzielę od ładnych paru tygodni, postanowiłam zrobić – po raz pierwszy, od kiedy mieszkam w Warszawie – wycieczkę za miasto. I oto również po raz pierwszy odważyłam się przejechać między samochodami wieeeeelki korek i pierwszy raz odkręciłam manetkę do 130 :) Dla niektórych wyjadaczy może drobiazg, dla mnie duży przełom :D Musiałam się pochwalić:D

poczujesz jeszcze od tych lepsze dreszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pozno niz wcale ;)

Powodzenia

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun :) od czegoś trzeba zacząć :) i lepiej powoli a bezpiecznie niż raz przesadzić :)

pozdr.

Fajnie jest na początek z kim polatać miedzy autami jako 2gi moto kiedy już ludzie troszkie miejsca zrobią , przy czym podłapać różne dobre motywy omijania korka .

A prędkość sama w sobie nie jest niebezpieczna daje troszkie frajdy, kwestia wyobraźni by nie zapierniczać gdzieś gdzie będzie trzeba b. gwałtownie hamować lub w ogóle niezdąży hamować.

pozdr. i szerokośći i wielu km jeszcze w tym sezonie życze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :buttrock: ! Pamiętam, jak w czasie kursu na A pierwszy raz wyjechałam z placu i na Wisłostradzie "pędziłam" 70km/h!!! To było przeżycie... Później, już na własny moto zapamiętałam pierwsze 100km/h i o dziś pamiętam, gdzie to nastąpiło. Piękne to były czasy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy odważyłam się przejechać między samochodami wieeeeelki korek i pierwszy raz odkręciłam manetkę do 130

 

130 miedzy samochodami w korku ?

 

Normalnie szatan nie kogut jestes :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest na początek z kim polatać miedzy autami jako 2gi moto kiedy już ludzie troszkie miejsca zrobią , przy czym podłapać różne dobre motywy omijania korka .

 

Tak też zrobiliśmy, a przy którymś korku z kolei już się odważyłam śmignąć przodem :) Szkoda, że na co dzień nie mam z kim jeździć, to i sukcesy by szybciej przyszły :D

poczujesz jeszcze od tych lepsze dreszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiliśmy, a przy którymś korku z kolei już się odważyłam śmignąć przodem :) Szkoda, że na co dzień nie mam z kim jeździć, to i sukcesy by szybciej przyszły :D

Takie duże miasto, tyle moto, a Ty nie masz z kim jeździć? W samym dziale Warszawa jest parę tematów do wspólnych ustawek. Wystarczy się dołączyć.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę, 130 pomedzy samochodami w korku? Dajesz rade! ;)

Tylko uważaj, bo czasami ludziom sie przypomina, że muszą cos z bagaznika wyjąć i wyskakują z puszki jak Filip z konopi pod koła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...