Skocz do zawartości

Bierne/czynne systemy bezpieczeństwa


Paweł_slask
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem tu nowy, Witam wszystkich :)

 

Dopadł mnnie zaszczyt napisania pracy magisterskiej :) w związku z czym mam do was wielką prośbę, mianowicie: Praca związana z motocyklami, a dokładniej systemy bezpieczeństwa.

Tema ten jest dosyć mało popularny w literaturze, dlatego ciężko jest cokolwiek znaleźć. Z doświadczenia jednak wiem, że co jakiś czas każdy z nas natknie się na jakiś ciekawy artykuł o tej tematyce, dlatego też chciałbym wszystkich prosić o pomoc w poszukiwaniu materiałów. Układ hamulcowy (ABS), kontrola trakcji, poduszki powietrzne, odzież ochronna, czyli jednym zdaniem wszystko co było dotąd testowane :)

 

Kontakt: [email protected]

 

Oczywiście wszystkim zainteresowanym z góry dziękuje :):) i jeśli to tylko możliwe postaram się odwdzięczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

użytkownik Ks-Rider o ABSie może Ci opowiedzieć wszystko.

 

Pytanie tylko czy mu sie bedzei chcialo :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka uczelnia jest Twoją Alma Mater?

Z ciekawości pytam.

Co do materiałów o motocyklach, to faktycznie słabo...

Wal do redakcji miesięcznika Auto Technika Motoryzacyjna, albo bezpośrednio (via redakcja) do Dariusza Dobosza z ŚM.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Troszke mnie tu nie było, także za zwłoke w odpisywaniu serdecznie wszystkich przepraszam :)

 

Wstępny pogląd pracy mam, co do samego bezpieczeństwa skupie się na: systemie ABS, kontroli trakcji, amotryzatorze skrętu (nad tym jeszcze się zastanawiam) oraz poduszkach powietrznych w motocyklu i kasku, a moze też w kombinezonie. Do tego wszystkiego dokładam problem związany ze społeczeństwem (świadomość o istnieniu motocyklów na drodze, różne akcje) oraz (dotyczy juz prowadzących) z nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze oraz brakiem doświadczenia.

 

A co do uczelni, jest to PK

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi i za zainteresowanie się tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...