Skocz do zawartości

KTM 2T SX


Rekomendowane odpowiedzi

5,6k od znajomego 2003 rok ten nowy model.Wizualnie ideał ale trzeba troche rzeczy porobić, generalnie pierdoły gaznik przeregulować itd no i wszystko posprawdzać.Wziałem ze wzgędu na cene anwet jak włoże 2k to i tak sie opłaca :)Wrażeń z jazdy nie opisze bo jezdziłem tylko przy kupnie, no ale czuć że dół to WIELKA LIPA w porówaniu do 200 no i faktycznie jedynke ma prawie jak u mnie 3.

Cena przyznam ze zaje*ista. Dołożysz 2 tyśki i masz szanse polatać tym motocyklem dłuższy czas bez awarii. A no i tutaj liczy się górny zakres obrotów nie dolny. Odkręcisz kilka razy manete do końca w terenie na 2 i 3 biegu to go pokochasz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena przyznam ze zaje*ista. Dołożysz 2 tyśki i masz szanse polatać tym motocyklem dłuższy czas bez awarii. A no i tutaj liczy się górny zakres obrotów nie dolny. Odkręcisz kilka razy manete do końca w terenie na 2 i 3 biegu to go pokochasz :biggrin:

dokładnie cena bardzo dobra dlatego sie skusiłem,obawiam się że to będą strzały ze sprzęgła w zakrętach nawet przy jezdzie próbnej musiałem to własnie zrobić w zakręcie bo się zmulił no ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak bo moj sx 250 miał baardzo mocny dolny zakres obrotów. Podejrzewam ze zawory wydechowe (są aż 3) są cały czas otwarte. Albo moduł zapłonowy nie oryginalny. Jest kostka na główce ramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak bo moj sx 250 miał baardzo mocny dolny zakres obrotów. Podejrzewam ze zawory wydechowe (są aż 3) są cały czas otwarte. Albo moduł zapłonowy nie oryginalny. Jest kostka na główce ramy?

Potwierdzam. Nie jest wcale tak tragicznie z tym dołem. Miałem już 4 sztuki 250 2T i nie było aż tak że w ogóle nie jechał do połowy gazu. Z samej racji pojemności moment obrotowy jakiś tam jest przy niższych obrotach, A dół SX musi mieć dobry skoro mówi to ponad 100 kilowa góra mięśni :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego dołu to nawet exc nie ma :P Co najwyżej środek. Sam silnik crosówki nie licząc 125 coś tam by szedł z dołu gdyby nie tak długa jedynka, wiadomo, sprzęt zaprojektowany zeby jak najwięcej zyskać na starcie a nie mieszać biegami i zostać w tyle. Ednurować się da i to calkiem niźle, tyle ze trzeba do nich "silnej ręki".

Zresztą, za taką kasę to mozna brać w ciemno, nawet jak ci się "odwidzi" to stratny nie będziesz, KTMy są bardzo chodliwe w Polszy.

Daj foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego dołu to nawet exc nie ma :P Co najwyżej środek. Sam silnik crosówki nie licząc 125 coś tam by szedł z dołu gdyby nie tak długa jedynka, wiadomo, sprzęt zaprojektowany zeby jak najwięcej zyskać na starcie a nie mieszać biegami i zostać w tyle. Ednurować się da i to calkiem niźle, tyle ze trzeba do nich "silnej ręki".

Zresztą, za taką kasę to mozna brać w ciemno, nawet jak ci się "odwidzi" to stratny nie będziesz, KTMy są bardzo chodliwe w Polszy.

Daj foty.

W Twoim przypadku nic nie będzie miało dobrego dołu z 2T bo na drugie moto masz XL600R :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo już stwierdziliście że kupiłem zje**nego, doł słaby w porównaniu do EXC 200, kolega na co dzien jezdzi YZ 250 06 r swiezo po remoncie i stwierdził że jednak mój SX ma mocny dół,no coż dla mnie jest słaby no ale przejechałem niecałe 100m moze się przyzwyczaje

 

Edit: Troche fotek z telefonu niestety mam tylko w towarzystwie EXC 200 http://bikepics.com/...nowy09/03250sx/

Co do motoru: nowy napęd,opony po 80%,nowe klocki,dyfer przejechany czarnym sprejem:/,rama jest pomalowana proszkowo,brak luzuów na jakich kolwiek łozyskach,przedni przewód hamulcowy do wymiany,brakuje jakiejś tulejki w tylnym hamulcu bo nozka strasznie luźna to tyle co stwierdziłem po 1 dniu

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzisz w terenie to sam stwierdzisz czy ci on leży, mi się po prostu trudniej lata na crossach, wybaczają mniej błędów, gdbyby ktoś zaproponowal zamiane za crossówkę w takim stanie i roczniku jak mój exc, odmówiłbym, ale ja dopiero drugi sezon zaczynam na tym moto, za rok myślę, ze trzeba będzie coś zmienić, nawet dla samej zmiany :P

 

w takim stanie oplacało się go wziac, ciekawe co w silniku siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzisz w terenie to sam stwierdzisz czy ci on leży, mi się po prostu trudniej lata na crossach, wybaczają mniej błędów, gdbyby ktoś zaproponowal zamiane za crossówkę w takim stanie i roczniku jak mój exc, odmówiłbym, ale ja dopiero drugi sezon zaczynam na tym moto, za rok myślę, ze trzeba będzie coś zmienić, nawet dla samej zmiany :P

 

w takim stanie oplacało się go wziac, ciekawe co w silniku siedzi?

Niby remont ale jak wszędzie na allegro,udało mi się tylko sprawdzić łozyska na wale szarpiąc magnetem, zobaczyłem też kosz sprzęłowy przez korek wlewu.Wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że moto jest nie moje poprostu ogladałem takie z allegro.Nie mam możliwości założenia nowej uszczelki.Mowiłem właścicielowi że jest słabe poweidział że dla niego nie jest słabe i poprostu tak jezdził, więc tak jak mówisz może być juz sprawa przegrana. obejrzałem już 2 po "remoncie" i to jest jakaś masakra.Do jednego strach podchodzic nawet nie chciało mi sie ogladać, a drugi to własnie ten opisywany do tego leje sie z amora, płyn chłodniczy cieknie gdzies przez zawór wydechowy(nie wiem nawet jak to jest mozliwe),ze sprzęgła tez cieknie bo zle skrecone no poprostu DRAMAT.Powoli odechciewa mi sie oglądania moto z allegro.

 

wiesz co ja mam do sprzedania 250 sx 2009 jak coś to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...