Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chęntny jechać w ten piątek (20.07.2012) na tor do Radomia?

 

Chętni:

1. Marcinrednose

2. Michalski na 90%

3. ...

 

Jedziemy na sesje 9-13. Wjazd 60 zł.

Start. 7.30 Piotr i Paweł.

Nie wiem ile tam się jedzie ale chyba 1,5 h starczy zeby sie zebrac, na spokojnie dojechac i przygotować do jazdy?

 

Tak organizacyjnie to wode zabierać ze sobą czy za normalne pieniądze kupie na miejscu?

Jade pierwszy raz na tor - warto coś wiedzieć/zabrać ze sobą?

A i jeszcze jedno, czy warto ustawić amortyzator skrętu na minimum? Pytam bo z tego co widzialem w necie to dość wolny tor (przynajmniej ja nie dam rady szybko pojechac jak na razie).

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chęntny jechać w ten piątek (20.07.2012) na tor do Radomia?

 

Chętni:

1. Marcinrednose

2. Michalski na 90%

3. ...

 

Jedziemy na sesje 9-13. Wjazd 60 zł.

Start. 7.30 Piotr i Paweł.

Nie wiem ile tam się jedzie ale chyba 1,5 h starczy zeby sie zebrac, na spokojnie dojechac i przygotować do jazdy?

 

Tak organizacyjnie to wode zabierać ze sobą czy za normalne pieniądze kupie na miejscu?

Jade pierwszy raz na tor - warto coś wiedzieć/zabrać ze sobą?

A i jeszcze jedno, czy warto ustawić amortyzator skrętu na minimum? Pytam bo z tego co widzialem w necie to dość wolny tor (przynajmniej ja nie dam rady szybko pojechac jak na razie).

 

Podróż puszką z Janek do Radomia zajmuje mi zawsze 1h. W piątek dojdzie jeszcze przebicie się przez miasto, więc 1,5h to tak "na styk".

 

Mam problem ze sliderami. Polatałem dziś po sklepach, ale nigdzie nie mieli towaru "od ręki". Na zakup na allegro już za późno. Wie ktoś gdzie dostane ślizgacze? Może ktoś ma do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np owiewki24

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem,na gumie ciezko przytrzec.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sliderami. Polatałem dziś po sklepach, ale nigdzie nie mieli towaru "od ręki". Na zakup na allegro już za późno. Wie ktoś gdzie dostane ślizgacze? Może ktoś ma do sprzedania?

 

Ja mam jeszcze dwa komplety iskrzących ale kolor nie bardzo bo fioletowy.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...