Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pewnie gdyby nie info na fb od Hermana nie trafił bym na Wasze forum i nie było by okazji polatać z Wami.

 

Dzięki wielkie i do następnego :)

 

spoko spoko spoko, ja również się cieszę że wszystko tak super wyszło, szkoda tylko że nie mogłem skończyć z Wami :) tak pięknego wieczoru, pozdr

 

P.S. mam nadzieje że do czwartku uda mi się uporać z ładowaniem w moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem powinny być zdjęcia. Komp dwa razy mi się zwiesił i już nie wiem co się poustawiało...

 

https://plus.google.com/photos/104190356315458985006/albums/5762152755586621729?authkey=CIzgk8vr9-u0igE

 

Niech ktoś mi powie czy działa.

 

Na tor mówicie... fajnie by było, a po torze to mi raczej nikt nie pozwoli z aparatem biegać ;)

 

p.s. Tybur ciebie w zasadzie nie ma, chyba za późno się pojawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem powinny być zdjęcia. Komp dwa razy mi się zwiesił i już nie wiem co się poustawiało...

 

https://plus.google.com/photos/104190356315458985006/albums/5762152755586621729?authkey=CIzgk8vr9-u0igE

 

Niech ktoś mi powie czy działa.

 

Na tor mówicie... fajnie by było, a po torze to mi raczej nikt nie pozwoli z aparatem biegać ;)

 

p.s. Tybur ciebie w zasadzie nie ma, chyba za późno się pojawiłeś.

 

 

Link działa, świetne foty!!!!

 

Tiatella, odmowa jest nie dopuszczalna!!!

 

Konieeeecznieeeee!!! zabieramy Cię na tor, a jak dasz mi szybką lekcję obsługi Twojego sprzętu to Tobie też fotki pstryknę :-)

 

A co do biegania z aparatem po torze to tym się nie martw w Radomiu płen luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJBLIŻSZY WYJAZD NA TOR DO RADOMIA 09.07.12 (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY :)

 

Sebek

 

Dziś wstawiłem tylnią sprężynę od Hyperpro i jestem ciekaw ja się będzie spisywać na torze bo na miejskich zakrętach i przy pałowaniu na prostej rewelka, bez porównania ze standardem.

Więc jak nie będzie padać lecę z Wami.

 

Chętni dopisywać się.

1.- Szybki

2.- Sebastiannn

3.-......

itd.

 

PS.

Sebek dopisz resztę bo nie wiem kto jeszcze leci i gdzie ustawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...