Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to super, a jak Czarka ręka. Czy może na Twoich plecach przyleci :-)

 

PS Ogarnijcie jeszcze Rafała ze sobą.

 

Nie no jako plecak jego nie da się tak przekonać łatwo, nie lubi dlatego będzie próbował na swoim moto jeździć :icon_razz: Już jest lepiej, ale boli go nadal, rękawiczkę wątpię że założy... Zobaczymy jak się kawałek przejedzie jak będzie mu się jeździło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie sytuacji aby wszyscy na raz latali i mijali się z naprzeciwka, to zbyt niebezpieczne. Myślę że dobrym pomysłem będzie latać w sesjach grupowych max po 4-5 maszyn jedna za drugą w odstępach co jeden zakręt, perwszy dolatuje do końca robi zawijkę i czeka na ostatniego i tak w koło.

 

Stan na 15:28 :-)

 

1- Szybki

2- Marcinrednose

3- Herman

4-TybuR

5-Sebastiannn

6-Luksar

7-Natraps

8-Ogonnek

9-Mileś

10-Kasia

11-Tiarella

12-Kodzak87

13-Tylik

14-Gosia

15-Czarek

15-Rafał (do potwierdzenia)

16- 1 Kumpel Tybura

17- 2 Kumpel Tybura

18- 3 Kumpel Tybura

19-.......

itd.

 

Oj sporo Nas będzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To biorę. Tylko jak sie dociąże, to będę jeszcze wolniejsza :wink: , a moto i tak mam najsłabsze z was wszystkich.

 

"... nie moc silnika a technika zrobi z ciebie zawodnika ... "

 

;)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dojechałem dziś do was, ale miałem głupią wpadkę. Ułamałem kluczyk zamykając wlew paliwa do motocykla. Musiałem zostawić moto, wracać przez całą Warszawę do domu po zapasowy i z powrotem na stację. Dopiero wróciłem do domu. Cały wieczór do dupy. Jutro zajmę się wydobywaniem pozostałości kluczyka z zamka.

Będe do was zaglądał. Jak będziecie gdzieś jechać to na pewno się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Wczoraj naliczyłem Nas 23 maszyny :-) ta liczba robi wrażenie!!!

 

Dzięki Wszystkim za przejażdżkę.

 

PS.

 

Herman - Twój pomysł z fb okazał się strzałem w "10" prawdę mówiąc dzięki Twojej akcji mogliśmy spędzić wieczór w tak licznym gronie. Dobra robota!!! Jeszcze raz dzięki :-)

 

I to nie wszyscy

 

.

post-60579-0-71461600-1341564922_thumb.jpg

post-60579-0-87155400-1341565295_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...