Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co się znaja na jezdzie na torze. Czy temperatura ponizej 20 stopni jest wystarczajaca na tor żeby pocwiczyc skladanie czy na Radomiu wtedy nie nagrzeje opon i moze być slisko? Mam zwykle micheliny pilot power 2ct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalski w Wawie na 100% dostaniesz.

Poszukaj na allegroszu, a jak nie to w ostateczności w motoakcesoria koło M1 powinni mieć.

 

Byłem dziś w Motoriście i w obu Motoakcesoriach i w czymś tam jeszcze na Al. Krakowskiej. Trzy sklepy nie miały, czwarty miał jedną parę iskrzących. A na allegro, z Warszawy znalazłem tylko Probikery, których się ktoś pozbywa. Coś mi się nie widzą za bardzo.

 

Ja mam jeszcze dwa komplety iskrzących ale kolor nie bardzo bo fioletowy.

 

No faktycznie, nie bardzo.

 

Np owiewki24

 

Ok, obadam, dzięki.

Edytowane przez Michalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co się znaja na jezdzie na torze. Czy temperatura ponizej 20 stopni jest wystarczajaca na tor żeby pocwiczyc skladanie czy na Radomiu wtedy nie nagrzeje opon i moze być slisko? Mam zwykle micheliny pilot power 2ct.

 

To jest idealna pogoda na tor.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest idealna pogoda na tor.

 

Dzięki, myslalem ze czym cieplej tym lepiej.

 

Jeszcze jedno pytanko. Miał ktoś do czynienia z przewodami w stalowym oplocie ktore sprzedają na owiewki24?

 

Michalski, tak na szybko w google sprawdziłem, zobacz tu jeszcze

http://www.motolizak...1a&dostepnosc=1

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co się znaja na jezdzie na torze. Czy temperatura ponizej 20 stopni jest wystarczajaca na tor żeby pocwiczyc skladanie czy na Radomiu wtedy nie nagrzeje opon i moze być slisko? Mam zwykle micheliny pilot power 2ct.

spokojnie, da rady.

Jeździlismy przy wiekszych mrozach i trzymało:)

 

Dzięki, myslalem ze czym cieplej tym lepiej.

 

Jeszcze jedno pytanko. Miał ktoś do czynienia z przewodami w stalowym oplocie ktore sprzedają na owiewki24?

 

Michalski, tak na szybko w google sprawdziłem, zobacz tu jeszcze

http://www.motolizak...1a&dostepnosc=1

Chiński gruz, kup sobie w PTM-ie w nieporęcie Goodrige'a

Na hamulcu nie oszczedzaj, na radom bez znaczenia:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ide za ciosem z pytaniami :)

Za chwilę będę musiał zmienić klocki z przodu.

Do mojego modelu chcę NISSIN 2P210 ST (sinterowane). (Nie są to typowo torowe klocki, ale boje się że jak wezme torowe to będą hamować tylko jak będą miały cały czas wysoką temperature. Chyba ze się mylę?)

Koszt na przód ok 370 zł. Dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie , na ul. wysockiego 15 (bródno) jest otwarty sklep , w którym pracuje a którego właścicielem jest Tomek (cbr 1000rr) Mamy części motocyklowe i samochodowe, oleje , świece, itp itd:) po SUPER cenach , na hasło forum motocyklistów dodatkowe zniżki :) Mój telefon 662-987-222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinterowe klocki dają najlepszą skuteczność w warunkach drogowych. Ja mogę polecić klocki Brembo. W weekend zamontowałem zaciski od horneta z takimi klockami i jest bajka, znowu mogę hamować dwoma palcami (mimo że wcześniej też miałem sinterowe EBC HH).

 

Danon, możesz podac adres strony internetowej?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...