Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, z jednym da się dogadać, a z innym nie. Póki nie masz papierów w łapie, nie masz pewności.

 

Też jestem zdania że bez przeglądu nie powinno się z parkingu wyjeżdżać. Moto to nie auto, ryzyko jest większe. Ale niech każdy robi co chce.

Edytowane przez Michalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. A za co? Za wydechy?

 

To jest właśnie minus jazdy w dużej grupie, zwraca na siebie uwagę niebieskich. A ja Was chyba widziałem wczoraj wieczorem przy metrze Wilanowska, w sensie widziałem jakąś grupę na moto.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. A za co? Za wydechy?

 

To jest właśnie minus jazdy w dużej grupie, zwraca na siebie uwagę niebieskich. A ja Was chyba widziałem wczoraj wieczorem przy metrze Wilanowska, w sensie widziałem jakąś grupę na moto.

 

Zgadza się. Wczoraj była nagonka. Na Cargo łapali co chwile, starówka cała obstawiona i zatrzymywali każdego motocyklistę. Okazuje się że nawet seryjne wydechy przekraczają dopuszczalne normy...

 

Mogłeś nas widzieć w okolicy, lecieliśmy dolinką Służewiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku straciłem dowód bo się sfrajerzyłem i pojechałem ze znajomą do centrum, a na rotundzie stali i wszystkich na moto zgarniali do kontroli. A wtedy jeszcze nie mieli tych ustrojstw do mierzenia decybeli. Teraz to w ogóle dramat.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny wyskoczyć na Motopopołudnie do Poznania?

 

Terminy jakie mi odpowiadają to

27.08

27.08 lub 03.09

 

Więcej info na stronie

http://www.aw.poznan...popoludnie.html

 

Idealnie było by wypożyczyć przyczepkę na 3 moto na 1 dobę.

Niestety nie mam fury z hakiem, ale może ktoś z Was?

Koszt dojazdu wyjdzie mniejszy i nie będziemy tak zorani jazdą na 2 kołach do Poznania.

 

 

Druga opcja to tor w Radomiu.

Jest ktoś chętny na środę 8.08 na 9.00 rano jechać? Tu już na 2 kołach.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wczoraj była nagonka. Na Cargo łapali co chwile, starówka cała obstawiona i zatrzymywali każdego motocyklistę. Okazuje się że nawet seryjne wydechy przekraczają dopuszczalne normy...

 

Mogłeś nas widzieć w okolicy, lecieliśmy dolinką Służewiecką.

 

Jeśli Panowie niebiescy byli na swoich motocyklach trzeba było zrobić test tym ich wynalazkiem czy ich maszyny spełniają kryteria głośności. Jeśli ich by nie spełniały na seryjnym wydechu to jest pole do dyskusji.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była gadka na ten temat. Twierdzili że możemy sprawdzać bo ich moto jest bez zarzutu.

 

nie sądzę, ponieważ akurat Ci nasi policjanci byli mega cwaniakami i jak by chcieli nam to udowodnić to by to zrobili, ale wyszło jak zwykle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę ciekawię było :biggrin:

Panowie ale chyba możecie latać mi jak zabierali to miałem 2tyg na usunięcie usterki :wink:

Raz mi tylko wystawili że motocykl zagraża bezpieczeństwu ruchu i nie mogę się nim poruszać.

Na dowód zawsze czekałem około 2tyg - 10dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało brakło i mi poleciał by dowód, ale trafiłem na spoko kolesia i odpuścił :cool: inni nie mieli tyle szcześcia :sad:

Ale ten manewr co zrobiliśmy z Kasią to mistrzostwo :laugh:

 

Ja zmykam na urlop, po 20 sierpnia melduję się na latanie :biggrin: Pozdro

NIE DA SIĘ POSKROMIĆ BESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.4sr.pl/sklep-motocyklowy/kombinezony-motocyklowe/slidery-bile.html

 

czy to jest jakiś żart ? czy slajdery tyle kosztują ??

 

bo na allegro ~150 zl tylko ze innych firm wydeje mi sie ze lepszych ... wiec czemu te az 500 zl (!!)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, jakis pomysl bo potrzebuje podladowac aku w moto a mi sie zalacza alarm jak go juz wyciagne i nap..... Po uszach. Widocznie jest gdzies zasilanie oddzielne ktorego jeszcze nie namierzylem. A z pilota za chiny nie moge go deaktywowac jedynie na niecala minute i potem znowu sie zalacza i nap.....

Macie jakis pomysl, jak nie to zostaje mi wlec moto na dzialke i tam podlaczyc go pod prostownik bez wyjmowania aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, jakis pomysl bo potrzebuje podladowac aku w moto a mi sie zalacza alarm jak go juz wyciagne i nap..... Po uszach. Widocznie jest gdzies zasilanie oddzielne ktorego jeszcze nie namierzylem. A z pilota za chiny nie moge go deaktywowac jedynie na niecala minute i potem znowu sie zalacza i nap.....

Macie jakis pomysl, jak nie to zostaje mi wlec moto na dzialke i tam podlaczyc go pod prostownik bez wyjmowania aku.

 

Jesli wiesz gdzie jest syrena to odlacz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...