Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem zobaczyc co z remontem naszych radzyminskich zakretow. Remont chyba zakonczony tyle że nie da się już jezdzic po winklach. Połatali trase sliskimi latami. W prawy łuk wchodzilem zazwyczaj 100 110 knh. Dziś przy 75 tyl stracil przyczepnosc. Także najlepszy kawalek w okolicy to już historia.

 

Został jeszcze środkowy zakręt i skrzyżowanie, tego nie ruszali. Duży można próbować w lewo, bo w prawo po wewnętrznej rzeczywiście jest ślisko. Trzeba czekać aż tiry i autobusy to rozjeżdżą, jeździ ich kilkanaście dziennie więc to raczej kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został jeszcze środkowy zakręt i skrzyżowanie, tego nie ruszali. Duży można próbować w lewo, bo w prawo po wewnętrznej rzeczywiście jest ślisko. Trzeba czekać aż tiry i autobusy to rozjeżdżą, jeździ ich kilkanaście dziennie więc to raczej kwestia czasu.

 

Widzę że mieszkasz niemal na winklach, więc będziesz najlepiej poinformowany co do stanu faktycznego. Gdyby się coś zmieniło to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mieszkasz niemal na winklach, więc będziesz najlepiej poinformowany co do stanu faktycznego. Gdyby się coś zmieniło to daj znać.

 

Trudno, żebym nie był poinformowany jak mieszkam kilometr od nich. :)

 

Ja raczej sobie je odpuszcze. Przed remontem już było niebezpiecznie, teraz to już za duze ryzyko. Raz na jakis czas lepiej jechac na tor.

 

Przed remontem bardzo dobrze się jeździło, byle było tylko sucho.

Dwie godziny temu schodziłem na kolano w środkowym i na skrzyżowaniu. Jedynie duży odpuszczam póki co. Całkiem fajnie można pojeździć też w tym drugim miejscu, o którym pisałem, tym bardziej, że nie ma tam aż tyle prostych - krótsza trasa ale więcej zakrętów i łuków.

Edytowane przez Kamil_CBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść papiery :)

 

Nie masz przyczepki na moto, to byśmy zapakowali i pojechali autem?

 

Tor Radom w ten piątek 10.08 zbiórka 7.30 Piotr i Paweł lub inna do ustalenia.

Chętni:

  1. Marcinrednose,
  2. Sebastian R6 (jak odbierze moto z warsztatu),
  3. Michalski (jak odbierze dowód :)
  4. ….

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc nie jeździłem już na moto. Przedwczoraj tylko wypadłem zobaczyć winkle, no i wtedy co w piątek wyskoczyliśmy na winkle. Teraz jak wsiądę to jak pierwszy dziewiczy rejs

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...