Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos chetny pokrecic się po okolicy? Start 10.30. Trasa do ustalenia. Zakrety ponoc w remoncie. Ja startuje 10.15 spod marcpola w markach. Jutro moto oddaje do warsztatu wiec pewnie. Tydzien przerwy się szykuje.

 

Bylem zobaczyc co z remontem naszych radzyminskich zakretow. Remont chyba zakonczony tyle że nie da się już jezdzic po winklach. Połatali trase sliskimi latami. W prawy łuk wchodzilem zazwyczaj 100 110 knh. Dziś przy 75 tyl stracil przyczepnosc. Także najlepszy kawalek w okolicy to już historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno miejsce. Przy samym Statoilu. W zależności od umiejętności można się złożyć w 4-5 zakrętów. Droga raczej mało uczęszczana chociaż mogło się to trochę zmienić z powodu budowy kilometr dalej. Asfalt jest ładny, gładki i bez dziur. Niestety droga jest trochę węższa niż na tamtych zakrętach i w jednym miejscu mocno zarośnięta więc raczej odpada jednoczesna jazda kilku osób.

 

Na mapach google nie jest tam zaznaczona droga ale widać ją na zdjęciach satelitarnych.

52.470658, 21.320792

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalski ogarniasz coś z moto czy Hornet zostaje?

Daj znać jak z dowodem bo coś czuje że jak zostawie moto w warsztacie to odbiore w piątek. Wtedy byćmy polecieli do Radomia 13.08.

 

Cos mi zaczęło cykać. W warsztacie sprawdzili szklanki, zawory i ogolnie z grubsza moto. Nic nie znaleźli. coś koleś mówił o napinaczu rozrządu, ale nie jest pewien. Zaczyna cykac dopiero na nagrzanym moto. Mi się wydaje że to nie w silniku, tylko jakby dwie rzeczy o siebie cykały. Mechanik powiedział że na pewno nie. Jakieś pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sprzedaż, ale nie potrafię powiedzieć kiedy znajdzie się klient. Nie wiem też czy odbiorę dowód na dniach. Mam urlop, więc to kwestia czasu w jakim prześlą papiery do wydziału komunikacji. Kolejna sprawa - 13.08 idę już do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie filmik który kiedyś wrzuciłem (o winklach k/Błonia) w waszym temacie co tam kładli asfalt i był w połowie nie gotowy? Co nawet Yuby zobaczył że to plac budowy??

Dziś się tam pod wieczór wybiorę i jak wróce to będę meldował co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...