Skocz do zawartości

Czy przekraczasz dozwoloną prędkość jadąc moto?


soulreaver
 Udostępnij

  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. O ile przekraczasz zwykle dozwoloną prędkość jadąc moto?

    • Nigdy nie przekraczam
      11
    • bardzo rzadko, nie więcej niż o 20%
      19
    • Najczęściej nie więcej niż o 20%
      28
    • Najczęściej nie więcej niż o 40%
      53
    • Najczęściej nie więcej niż o 60%
      27
    • Najczęściej nie więcej niż o 80%
      13
    • Najczęściej nie więcej niż o 100%
      27
    • Nie mam czasu patrzeć na prędkościomierz...
      41
    • Najczęściej więcej niż o 100%
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Niema większej sarysfakcji jak przejechanie zakretu z podwojnie dozwolona predkoscia :buttrock:

jest

gdy przejedziesz go z trzykrotnie dozwoloną prędkością :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej powiedz, czy zmienilo sie

 

15 mph more = jail ?

 

:crossy:

zazwyczaj od 25mph over , ale motocykl na parking pewnie min 250$ za dobe , jakies koszty sadowe itp, najgorsze jak Cie walna na robotach drogowych ( dla nich to jak jakies pacholki stare ktos zapomnial pozbierac) to do 8 lat wiezienia teoretycznie Ci grozi :icon_rolleyes:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przecież wszystkie te znaki stoją przez okrągły rok, więc zakładam, że takie ograniczenie 50 km/h obowiązuje w najgorszych możliwych warunkach (zima, gołoledź, kiepska widoczność, noc). Każde warunki lepsze automatycznie podnoszą próg prędkości bezpiecznej :buttrock:

 

Poza tym jest art. 96 (albo 94) kodeksu wykroczeń, który wyraźnie mówi, że za niedostosowanie się do znaków pionowych lub poziomych grozi mandat BĄDŹ nagana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście raczej spokojnie, jeżeli już przekraczam to zazwyczaj, gdy czas mnie nagli. Za miastem- to już inna bajka, szczególnie, że mam do szkoły 20 km świeżo zrobionej trasy z lekkimi łukami i jedyne co ogranicza człeka, to pagórkowata charakterystyka terenu- już paru kierowców puszek się o tym boleśnie (a może i nie) przekonało (regularnie widuję zapalone znicze), a i skrzydeł do Kawy nie przewidziano. Szybko- tak, czujnie- tym bardziej. Ostatnio zauważyłem, że powyżej pewnej prędkości nie przełykam śliny i mi usta wysychają. :P

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przekraczam dozwolonej prędkości . Po to kupiłem moto które ma ok 200 koni żeby nim jeździć 50/h :icon_biggrin: a małe nadmiary mocy wykorzystuje żeby bezpiecznie wyprzedzić . Poza tym boje się jechać szybciej bo na drodze widuję prawdziwych szaleńców - pędzą swoimi maszynami na złamanie karku...Poważnie...Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...