Skocz do zawartości

Każdego dopadnie wcześniej czy później mi się to przytrafiło


Cwikol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie mojej wybrance udało się mnie wreszcie przekonać, że czas najwyższy, żeby „na palec zamontować GPSa” ;)

 

Tak więc dnia 17-go września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdyni o godzinie 15:20 zakończę swój żywot kawalera.

 

Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo jako że obydwoje kochamy motocykle, postanowilismy że do ślubu jedziemy na naszym.

 

 

Jako że nic nie cieszy tak jak wspólna jazda, o czym przekonałem się nie raz na różnych „szybkich ustawkach”, lataniu w koło komina z dzieciakami z fundacji „Pana Władka”, czy wreszcie na kilku innych ślubnych eskortach, na których miałem przyjemność być (wtedy z tej drugiej strony), będzie nam na pewno bardzo miło, jeśli na trasie naszego przejazdu zawita ktoś z Zacnego Grona Motocyklistów/forumowiczów.

 

 

Planowany jest przejazd z pod Urzędu Miasta w Gdyni do „Piaskownicy” w Sopocie. Wjazd pod samą Piaskownicę przez park dla motocykli będzie załatwiony.

 

Dla wszystkich motocyklistek i motocyklistów oczywiście trunku podziękowalnego żałować nie będę. A i sam widok panny młodej w sukni na R6 powinien być niezłą atrakcją :)

 

Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych dysponujących chwilą czasu i chęcią do odprowadzenia nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję z całego serca. Moja baba też próbuje mnie namówić na podpisane cyrografu, ni hu*a, nie dam się tak łatwo. Dwa lata walczyła ze mną abym w końcu skusił się na kurs prawka kat.B, ze ślubem nie będzie lekko. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mój udział w imprezie potraktuj pilnowanie demoniszcza :icon_mrgreen:

powodzenia na nowej drodze, chociaż mam zonk czy życzyć jak motocykliście - krętej, czy "życiowo" prostej? sobie wybierz lepszą wersję

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenie powodzenia :) Z rozwodami i walką o przetrwanie w stanie kawalerskim nie przesadzajcie ;) Napisałem że przekonała, ale tak na prawdę to nie musiała ze mną walczyć. Też chciałem więc się o mnie nie bójcie :)

 

Jeszu - dzięki, powodzenia z pilnowaniem tego czarnego oszołoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszu - dzięki, powodzenia z pilnowaniem tego czarnego oszołoma...

ojtam, ojtam, zaraz oszołoma. Kto zna ten wie, ze to grzeczna sunia jest :icon_razz: No może trochę żywiołowa :icon_twisted:

Edytowane przez Horb

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i stało się :)

Wiem, że to dopiero hmmm nawet nie dni, a bardziej godziny, ale jak na razie jestem zadowolony :)

 

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy postanowili nas odprowadzić na swoich maszynach tego dnia. Szczególne ukłony i podziękowania dla motocyklistów z M3M, oraz Ducati :) Było nam na prawdę niesamowicie miło.

 

Trochę fotek tutaj: https://picasaweb.google.com/biela.maciej/Slub17092011

https://picasaweb.google.com/114428026228846682480/SlubCwikola?authuser=0&feat=directlink

https://picasaweb.google.com/115829822878226051021/SlubCwikola

 

Dziękujemy Asia i Maciek :)

Edytowane przez Cwikol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło super. Aż żal, że ja nie mogłam ŚlicznoTk4 pojechać.

Ale miło było popatrzeć i posłuchać.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...