Skocz do zawartości

Brak sprzegla CBR F4


Avantd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz zadalem te pytanie na innym forum, ale moze tu ktos odpowie:

na poczatku myslalem, ze linka zaczela sie naciagac i podkrecalem ja na srubie. po kilku kilometrach stracilem sprzeglo. linka jest cala, sciaglem ja z "uszka ze sprezynka" przy deklu sprzegla. te "uszko" jest luzne. mial juz ktos taki objaw? co sie moglo stac?

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dokladnie tak jest. w trakcie jazdy, chcialem zmienic bieg i klamka poprostu uciekla. jechalem chwile, az trzeba bylo sie zatrzymac na swiatlach. swoja droga, to bardzo latwo w tym moto zmienia sie biegi bez sprzegla. te "uszko ze sprezynka", ktora napina linke ze sprzegla jest cale luzne.

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcisnac sprzeglo, tzn. poruszyc tym "uszkiem ze sprezynka" w kierunku napinania linki? tak, probowalem i mozna to zrobic w palcach. linka jest ok

 

chodzi mi o te uszko

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-f4-f4i-dekiel-prawy-99-06r-i1751008461.html

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękł sworzeń odpowiedzialny za uruchamianie sprzęgła nr kat.22847-MBW-E20

lub oberwało uszy na osi z nim współpracującą.

Te części same się nie psują, podejrzewam że ktoś źle zamontował pokrywę sprzęgła po wymianie tarcz.

Ale to tylko podejrzenia :icon_biggrin:

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz wiadomo. mialem wiecej szczescia niz rozumu. rozpadl sie element, ktory pociaga za swozen wystajacy ze sprzegla. jest on czescia dekla. ma ktos cos takiego na sprzedaz? kolega chcial mi to spawac, ale wole kupic

 

to sie nazywa wodzik sprzegla

 

teraz mam kolejne pytanie. czy ten element bedzie pasowal z hondy 954?

Edytowane przez Avantd

byla CBE F4 WEST

SZUKAM R1, R6 LUB 1000rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...