Skocz do zawartości

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 LIMITOWANA EDYCJA


Woziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w Toruniu teraz siedze. Pozatym cieńki w rękoczynie jestem . Ale , moge popatrzeć , np. na filmik na jutubie ,ewentulanie wysłac po flaszce inicjatorowi oraz wykonawcom - jezeli będzie co ogladać .

Wozix , nie wiem jak wyglada dupa w SV1000 , ale czy ty tam przypadkiem urządzonka do chowania blachy nie masz ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy mozna modyfikować (nawet można to zrobić we własnym zakresie), na fotkach motocykl wydaje się być spoko, jedynie o właścicielu nie da sie tego powiedzieć, ale tu mowa o motocyklu.

Nie wiem czy ktokolwiek nie próbował latać na gumie litrową Vką, ja próbowałem, nieudolnie coprawda, mietka kita jestem.

 

Niech się sprzeda za tyle ile sobie zyczysz i nie kupuj nastepnego motocykla

 

 

NASTĘPNY BĘDZIE KTM 660 SUPEMOTO

 

JUŻ MIAŁEM KTM 640 SM LIMITOWANĄ EDYCJĘ Z 2006 roku troche cięzki był bo akumulator i instalacja, a ktm 660 ma tylko nożny starter.. i to będzie nastęony zakup.

 

Niestety w Toruniu teraz siedze. Pozatym cieńki w rękoczynie jestem . Ale , moge popatrzeć , np. na filmik na jutubie ,ewentulanie wysłac po flaszce inicjatorowi oraz wykonawcom - jezeli będzie co ogladać .

Wozix , nie wiem jak wyglada dupa w SV1000 , ale czy ty tam przypadkiem urządzonka do chowania blachy nie masz ?

 

 

niema tego typu urządzenia w moim moto. Póki co śmigam na sprawdzonych trasach gdzie niema ukrytch kontroli, a te które są widać z daleka..

 

jeżeli któs chce mi spuścić manto to przyjmuje wyzwanie, może byc nawet cała banda będę walczyć do usranej śmierci, noże, buteliki, tasaki itp. są dozwolone

 

dobra chłopaki ja wskakuje na moto i jade przeszlifować winkle w okolicy... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie chu*owe zawieszenie jest w tym Sv. Nie licząc notorycznie rozpierdalającego i cieknącego wysprzęglika.

 

 

w moim moto od nowości te elementy nie były ruszane i jak narazie nic nie cieknie i sie nie zapowiada żeby coś się mogło wydarzyć.

 

A zawieszenie jak na tego typu motocykl spisuje się b. dobrze na krajowych drogach. Mam pod siebie zestrojone i naprawde daje rade. Dziury, muldy, fałdy i nierówności łyka bez problemu.

 

Na motocyklach mocno sportowych z twardszymi zawieszeniami niestety frajdy niema z jazdy po naszych krajówkach, a SV-a zawieszenia ma dość miękkie jak to suzuki i naprawdę można chwalić.. Np. TLR-ą nie da się zapierdzielać po nierównościach jak SV-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zawieszenie ma maxymalnie huujowe.

 

 

jeżeli ktoś waży zbyt dużo to napewno zawieszenia niedomagają.

 

Z tego co kojarze to w nowszych modelach od 2005 SV-a miała chyba większą średnicę goleni i bardziej są wypuszczone z półek. na 2-3cm

 

Jak mialem GSXR-a to na pewnej trasie gdzie są same fałdy to tracił kontakt z ziemią, a SV-a leci i nawet nie są te fałdy odczuwalne mimo dużo większej prędkości.

 

Nawet nie wiesz, nie rozumiesz o czym piszesz.

Miałem nie odpisywać, bo trochę szkoda klawiatury na Ciebie, ale niepełnosprawni umysłowo też muszą mieć coś od życia.

 

P.s A na jakich sprężynach i oleju zawieszenie zostało zestrojne pod Ciebie?

 

spręzyny oraz olej nie muszą być zmieniane bo waże troche ponad 70kg więc ustawienia jak najbardziej mi leżą.

 

Aż takim mistrzem kierownicy jak ty nie jestem że potrzebuję totalnie zmieniać wszystko co fabryka skonstruowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, nie rozumiesz o czym piszesz.

Miałem nie odpisywać, bo trochę szkoda klawiatury na Ciebie, ale niepełnosprawni umysłowo też muszą mieć coś od życia.

 

Za to ty jesteś "ALFĄ I OMEGĄ" wiesz najwięcej jednostko PEŁNOSPRAWNA UMYSŁOWO :notworthy:

 

Ja tam miszczem nie jestem i nigdy nie będę.

Lubię sobie czasem poczytać, jak ktoś pisze o motocyklu którego kompletnie nie zna.

 

P.s Wyjątkowo zgadzam się z Joszą, jakiś taki sromotny jesteś, antypatyczny, leczyłeś się neurologicznie?

 

od zawsze irytują mnie spedalone typy dlatego taka moja reakcja..

 

irytuje mnie także, jak do tej pory mam doczynienia z maminsynkami na tym forum, aż zbyt często i prawie zawsze..

 

Wybacz ale muszę oddać stolec, więc czule się oddalam.

 

 

Coraz bardziej jestem przekonany, że pedalstwo się szerzy na tym forum kiedy widze takie posty.

Napewno wielu forumowiczów się podjarało źe poszedłeś zatopić tratwę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma postawienie kloca,do pedalstwa?

Stary,z takim podejściem do ludzi,oraz wiedzą na temat posiadanego sprzęta masz marne szanse na sprzedaż.

 

Tak czy inaczej,życzę powodzenia.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma postawienie kloca,do pedalstwa?

Stary,z takim podejściem do ludzi,oraz wiedzą na temat posiadanego sprzęta masz marne szanse na sprzedaż.

 

Tak czy inaczej,życzę powodzenia.

 

 

kolejny wróżbita się ujawnił..

Co sugerujesz twierdząc, że nie znam mojego sprzęta bo nie rozumiem?? Jest w moim posiadaniu od 8 miesięcy i twierdzisz, że go nie znam ?? Od stycznia do czerwca nabiłem 6000km to chyba wystarczy żeby poznać co nie ??

 

A podejście moje do ludzi jest zwykle takie, kiedy ktoś na mnie nagabuje to ja również nagabuje i nie inaczej..

 

dzięki za życzenia heh

 

ja nigdy się nie bujałem ze sprzedażą żadnego mojego motocykla dłużej niż kilka dni, tym razem nie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna twoja łysa/rozczochrana, ponieważ wczoraj o godz 12-tej ogłoszenie weszło w allegro.

 

Fakt, zawieszenie ma maxymalnie huujowe.

 

 

żeby jeździć po bezdrożach i polnych ścierzkach to rzeczywiście zawieszenia w SV-kach się nie nadają i są chu*owe podejrzewam, ale można założyć zawieszenia od SOKOŁA i opony od jeepa, wtedy pojedzie nawet przez bieszczady.

Ja latam tylko po trasach pokrytych asfaltem.

 

polakowi to zawsze ciężko dogodzić. Japończycy nie powinni oferować na polski rynek swoich produktów bo są "maxymalnie chuuuuujowe" jak niektórzy twierdzą.

 

Jak ci nie pasują zawieszenia w motocyklu tej klasy to polecam ohlinsy, a najlepsiej wypierdol 200.000 zl na ducati desmosedici to będziesz mieć wszystko co najlepsze ale w ducatach przecież elektronika potrafi się pie**olić, więc idąc tokiem twojego myślenia też będzie "maxymalnie chuuuuuuuuujowe"

 

Zbuduj i wyprodukuj motocykl o perfekcyjnych walorach jezdnych za małe pieniądze to będe pierwszym klientem w kolejce po zakup.

 

 

 

PS. Jeden człowiek już był wczoraj, lecz chyba przyśniło mu się że zejde 1000zl kiedy przez telefon była cena ustalona że 500zl zejde. Nie miał tyle gotówki na ile się ugadaliśmy to pojechał do domu.

Też się zapytałem delikwenta czy jak idzie robić zakupy za 100zl to wręcza kasjerce 50zl i mówi że więcej niemam i czy to przechodzi ?? To sam odpowiedział cyt. "że nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się bo różnica jest odczuwalna, zwykle na koło motocykl podrywał płynnie z drugiego biegu, a teraz podrywa agresywnie..

Wiedzialem :D

 

Jak sie raz sprobuje to juz nie ma odwrotu :bigrazz:

 

Nie ma to jak dobra sciema :notworthy:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...