Skocz do zawartości

Opłaca się rsv1000 na części?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, czy opłaca się kupić taką padline : http://allegro.pl/aprilia-rsv-1000-2004r-salon-polska-i1754862736.html

Rozebrać i sprzedać na części? Co myślicie? Po fotkach chyba wydaje się w miare okej jak za tą cene?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina motonite po solidnym dzwonie w ładnym kombi . Niby lekkie zadrapania a faktycznie to młyn w środku i kaplica na miejscu.

Nie popieram zabawy ze złomem , to sie po prostu nie opłaca , lub baardzo marnie opłaca . A ile czynników ryzyka, chocby to że moto nie pali , masakra.

 

Tutaj do obejrzenia cały przód , kolo w pługu a górna półka nie pękła . Dolna jest zazwyczaj solidniejsza , reszte sobie sami dośpiewajcie.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zachęca, ale na czyms takim możesz popłynąć, koszty naprawy + koszt zakupu mogą być wieksze niż cos do jazdy, a części możesz sprzedawac latami. Gdyby dało sie coś z tego wycisnąć więcej niz to co na aukcji, sprzedający na pewno by juz próbował. Jak chcesz Aprilkę kup moją :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, za wysokie progi jak dla mnie jak na tę chwile. Za gówniarz jestem na włochy :P

 

Myślałem o kupnie na części, ale tak mi się właśnie wydaje, że za tę kasę rama na pewno nie jest prosta.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ładną ma naklejkę na szybie :icon_biggrin:

przy sprzedaży na części jest tylko jeden minus - długo się odzyskuje kasę ale w ogólnym rozrachunku powinieneś wyjść na dobry +

ale rama na bank dostała ( na fotkach nie widać ale wiem )

 

ps koleś miał mega pecha . Kupił w piątek a roz....ł w sobotę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś na części to szukaj bardzo popularnych sprzętów w których się uchowały ważne części (tu trzeba zrobić rozeznanie). Ceny będą niższe ale sporo szybciej wróci szmal. Na allegro jest takich kilka zenków co sprowadza z niemiec np. DT 80 i rozbiera na części bo każdy gówniarz potrzebuje do tego (np. docisk sprzęgła jest bardzo rzadką częścią a łatwo się niszczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japsy się opłacają, włochy nie.

Noo ,qrwa, nie wiem , nie wiem , za siedzienie do Falco krzyczą 300PLN , o ile jest . Jakieś sprzegiełka rozrusznika i inne to tez kilka stówek . Byle gówno i jakbym nie wiedział gdzie szukac to bym wydawał majątek .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ,qrwa, nie wiem , nie wiem , za siedzienie do Falco krzyczą 300PLN , o ile jest . Jakieś sprzegiełka rozrusznika i inne to tez kilka stówek . Byle gówno i jakbym nie wiedział gdzie szukac to bym wydawał majątek .

 

No to zobacz ile tych sprzętów jeździ i ile z tych części sprzedasz w jakim czasie.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz ile tych sprzętów jeździ i ile z tych części sprzedasz w jakim czasie.

 

 

Dokładnie, jest kilka w PL, dwa jak ktoś nie rozbija to same jakoś psuć się nie chcą :) więc zanim sprzedaż co kolwiek jak piszę kolega wyżej to minie masę czasu więc kasa na długo zamrożona. Dwa taniej i dużo więcej różnorodnych cześci jest na ebay.co.uk i bez problemu wysyłają do PL więc jak ktoś znajdzie tam taniej to zapewne nie kupi w PL. W erze internetu nie ma problemu ze zdobyciem czegokolwiek więc nie ma co liczyć na kokosy ze sprzedaży części z tego konkretnie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...