Skocz do zawartości

Ostatnie pożegnanie motocyklisty


Quardio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy był na forum poruszany temat tego filmu. Ja w każdym razie nie widziałem. Warto obejrzeć ten film. Piękne i bardzo wzruszające pożegnanie motocyklisty.

 

 

Patryka nie znałem osobiście, ale był jednym z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Mimo, iż nie znalem go osobiscie to widzialem na filmie wielu przyjaciol, ktorych zostawil.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też ... I choć chciałabym umrzeć robiąc to co kocham i choć wszyscy moi bliscy o tym wiedzą i uważają to za egoistyczne, i mimo tego że mam bardzo "lekkie" (jeśli można tak to powiedzieć)podejście do śmierci (zwłaszcza swojej własnej) to nikomu jej nie życzę a takie filmy i obrazy są piekielnie smutne i przygnębiające... :sad: :sad: :sad:

 

i pomimo tego że "Patrysia" nie znałam to bardzo żałuję że odszedł i współczuję jego krewnym i znajomym :sad:

Edytowane przez athom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam popłynęłaś.... Ja też wolałbym zostać zeskrobany ze zderzaka ciężarówki niż zdychać na jakiegoś raka. Ale tak ogólnie to narazie mam wyj**ane na Kostuchę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja bym wolał w wieku 98 lat, z rurką tlenową w nosie popylać na jakimś trajku. Ogólnie nie lubię być zdrapywany z czegokolwiek. Chcieć to sobie ja mogę, a życie i tak pokaże.

Spowiedź przedśmiertną wymyślono po to, żeby zgromadzone cenne doświadczenie nie sczęzło razem z człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

Film jest sprzed roku-jaki jest powód umieszczania go teraz?

Wiemy czym "skażona" jest nasza pasja i jest nawet dział o wypadkach.

Może chodziło autorowi postu o zwiększenie liczby odwiedzin tego filmu?

Jest ich setki na YT, każda z tych historii jest smutna i wzruszająca,każdy z tragicznie zmarłych miał rodzinę i grupę znajomych. Nie widzę specjalnego powodu, żeby się do nich odwoływać. Kinematografia zna więcej wzruszających filmów...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...