Skocz do zawartości

czerwone / różowe kolanka wydechu vtr 1000f


pytlus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy koledzy... na to wychodzi, że sam tego nie zrobię... :(

 

teraz pozostaje pytanie, czy muszę zabierać do mechanika cały pojazd? czy wystarczy same gaźniki wykręcić i zabrać do niego?

 

synchronizację zrobię, czyszczenie w benzynie zrobię...

 

ale ultradźwięki, analizator spalin... nie mam tego, nie dam rady, dysze są drożne, ale czy poprawne? jestem tylko programistą :)

 

aha, dziękuję bardzo za każde zdanie, każdą pomoc, jest dla mnie bezcenna :)

 

pomagasy lecą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie zakulaj sie nim tam, bo ustawienie wlasciwego skladu mieszanki wiarze sie wlasnie z wykorzystaniem analizatora spalin lub chociazby pirometru, poza tym mechanik odda Tobie zrobiony polazd i nie bedzie takiej sytuacji, ze wrocisz sobie z gaznikami a tu nic lepiej nie jest...

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gofastvideo.com/getother/00fb1bf249530019347a3785b4cacdec/385.zip

 

w serwisówce nie ma nic o tempraturach...

 

Źle myślisz

Przedni cylinder 1 obrót

Tylny cylinder 1 1/4 obrotu

Wcześniej korpusy gaźników umyć w ultradźwiękach a dopiero potem wydmuchać sprężonym powietrzem.

Po zamontowaniu zrobić synchronizację.

Jeżeli motocykl ma dwa wydechy to pomocny będzie analizator spalin a jak ma 2 w 1 to pozostaje pirometr.

 

1 obrót + 1 1/4 obrotu od tego co mam teraz? czy od maksymalnie wkręconej śrubki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gofastvid...4cacdec/385.zip

 

w serwisówce nie ma nic o tempraturach...

 

 

 

1 obrót + 1 1/4 obrotu od tego co mam teraz? czy od maksymalnie wkręconej śrubki ?

 

1 obrót odkręć od pełnego wkręcenia

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest postęp...

mając dane od Piotra (1 obrót z przodu i 1 1/4 z tyłu) zrobiłem tak:

 

wkręciłem po pół obrotu które wykręciłem tydzień temu w obu gaźnikach

wkręciłem śrubki do końca, wkręcenie miało wartości dokładnie 3/4 obrotu z przodu i 1 obrót z tyłu

 

wykręciłem śrubki 1 z przodu i 1 1/4 z tyłu iii było już znacznie lepiej, ale przy gwałtownym dodaniu gazu dławił się

 

więc powkręcałem po 1/4 obrotu, czyli przywróciłem stan gaźników do stanu po zakupie, tak jak moto jeździło przed dzwonem, pojeździłem dzisiaj godzinkę i jest ok :) problemem było po prostu lewe powietrze dostające się przez gumowe obejmy gaźników które były naruszone przy dzwonie i podniesione... tak mi się wydaje

 

albo jakiś syf który wydmuchał się przy czyszczeniu..

 

tak czy inaczej w moim odczuciu wydaje mi się że jest bardzo dobrze, ale po zlocie 1-4 września oddam pojazda do warsztatu, tak na wszelki wypadek

 

jeszcze tylko muszę z ładowaniem powalczyć bo mi ciągle aku pada ... miernikiem na akumulatorze podczas pracy silnika, tak jak w samochodzie, zgadza się? napięcie elektryczne powinno być ciut większe od pojemności akumulatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem z ładowaniem to pto zrób co tutaj napisane i podziel się wiadomosciami jeśli nie będziesz wiedział co dalej.

KLIK

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję _Monter_, wychodzi mi padnięty regulator napięcia bo wszystkie wyniki są książkowe, tzn forumowe ;) no to czeka mnie mały zakup..

 

oznaczenia na regulatorze mam SH633-12 T8.8, z tego co widzę na allegro - są do vtr ale oznaczenia zupełnie inne, w historii znalazłem SH633-12 T8.0, sugerować się oznaczeniami? czy ile producentów tyle oznaczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...