Skocz do zawartości

Polska myśl techniczna ;)


tymbarczki83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem na tvn turbo, a później znalazłem go na allegro wystawionego za +/- 8500zł :icon_mrgreen: niedługo strach bd kupować

moto bo z cbr 929 zaczną robić 954 a z thundercata nową r6 :icon_twisted: :icon_twisted:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ;dd oto co znalazłem dzisiaj ;d

 

http://motoallegro.pl/honda-vfr-750-rc36-jak-r1-polecam-i1713970511.html

 

 

VFR rc36 w plastikach z eRłana ;d

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd*** jak można zniszczyć takie auto. Mój ojciec kupił taką setkę jakoś w '94, do dzisiaj wspomina jak to cudo trzymało się drogi, a mi się łezka w oku kręci, bo wkraczałem wtedy w wiek "świadomy" i to było pierwsze auto którym zacząłem się interesować :icon_biggrin: Sadzali mnie na kolanach i miałem zabawę, pamiętam te uczucie do dzisiaj, stąd chętnie bym się taką setką przejechał. Silnik 2.3 miał buta, wtedy drogi były puste, tatusiek dużo jeździł po PL, a ja z nim na bocznym siedzeniu. Jak przyspieszał, to mi się mordka sama śmiała, jako znak charakterystyczny zapadła mi w pamięc deska rozdzielcza ciągnąca się za horyzont z kontrolkami, których znaczenia 5latek wtedy nie rozumiał :icon_mrgreen: Audiką zaliczyliśmy solidnego dzwona, zostawiała 4 ślady nawet po prostowaniu, ale i tak zjawił się chętny nabywca którego to nie interesowało :D

 

Co do wykonania wygląda to jeszcze nienajgorzej - jak lecę do mojego rodzinnego miasta, to aż roi się od golfów III i e36 poprzerabianych gdzieś w stodole, a za kierownicą mordy znane mi jeszcze ze szkoły.

Edytowane przez Domestos_WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale sie podniecacie, a ja myslalem, ze o gustach sie nie dyskutuje. Mi osobiscie obydwa sie podobaja, zwlaszcza to ostatnie ktore na pewno nie jest tuzinkowe !

 

Dajcie innym zyc ! :icon_mrgreen: To tylko katamarany ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...