Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 500 wasze odczucia


Rekomendowane odpowiedzi

To był w sumie mój pierwszy tak prawdziwie "duży" motocykl. Z tym, że zaczynałem od wersji 27 konnej, dopiero po roku odblokowałem na 60. Miała pazur (tak wtedy myślałem) ;) To strzał w 10 jak na pierwsze moto.

 

A o samej maszynie znajdziesz mnóstwo informacji na forum. Dobry piec, stosunkowo dobre prowadzenie, wiotkie zawiasy i tania eksploatacja.

 

Od serca polecam bo jeśli uda się znaleźć godny egzemplarz to to na prawdę dobre moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a jestem w trakcjie robienia prawka na motor

 

może poczekaj aż zrobisz, żebyś nie miał potrzeby dowiadywania się w trakcie jazdy gdzie hamulce...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo głupie pytanie ale nie wiem do tego motoru wlewa sie bezyne 95 czy mieszanke ?

Spoko, każde pytanie jest dobre - przy okazji sprawdź, czy nie masz wersji zasilanej LPG. Poznasz to po butli (montowanej zazwyczaj przed siedzeniem w miejscu zbiornika na paliwo) i po zaworze znajdującym się w okolicy dekla skrzyni biegów. Najlepiej zajedź na stację benzynową i poproś o zatankowanie LPG. Bez sensu jeździć na drogiej benzynie, jeżeli się okaże, że możesz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uczepiliście się gościa, a nie zrozumieliście pytania :P On chciał się spytać, czy trzeba lać mieszankę: nitrometanu, oleju rycynowego i benzyny, czy wystarczy zwykłe 95 :P a Wy się z niego nabijacie... sory za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niech mnie któś poprawi jeżeli się mylę ale dla wysokoch osób jest dość mały. Kolejna sprawa to pozycja za kierownicą. Miałem poczucie że ręce opierją sie na kierownicy a nie spoczywają na niej.

Bo trzeba nim jechać :icon_rolleyes: Na pewno jest wygodniejszy niż każdy sport, cbr F czy gsx r. Już przy 90/godz. pęd powietrza podpiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bo trzeba nim jechać :icon_rolleyes: Na pewno jest wygodniejszy niż każdy sport, cbr F czy gsx r. Już przy 90/godz. pęd powietrza podpiera.

A co tam podpierać ma? Przecież tam pozycja niemal jak na czoperze :). Moim zdaniem ręce nie są absolutnie obciążone na tym motocyklu. Przejeździłem nim 2 sezony. A jak na niego później wsiadłem po 2 miesiącach jazdy TLRem - pozycja jest naprawdę turystyczna - czułem się, jakbym siedział na kanapie.

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

http://www.bikepics.com/members/vitu/94gpz500/ o to moja GiePeZecina. Był to moj pierwszy motor zaraz po zdaniu prawka. Bardzo wygodny , zwrotny i przyjemny motorek. Praktycznie bezawaryjny (praktycznie bo rozlecial sie rolgaz ale to ze starości) Wybacza błędy , idealny na pierwszy motor.

 

 

Moze mu chodzilo czy leje sie rozowy olej do Stihl'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok czasu to już kolega kupił chyba. Ale codo mieszanki to lepiej było tego pytania nie zadawać :D mało co się nie zakrztusiłem kawą ze śmiechu. Jednak internet potrafi być niebezpieczny :)

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...