Skocz do zawartości

moto do 2k?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w moto ale mi w samochodzie( diesel starej generacji) w czasie jazdy odłączył się akumulator , najpierw zauważyłem ze czym mniejsza prędkość i mniejsze obroty to mi nawiewy gorzej działają ale pomyślałem ze to może coś z nimi , dopiero po 25 kilometrach kiedy musiałem przyhamować przed rondem do 0 to mi samochód zgasł , a z instalacja wszystko ok jest

 

I ta sekwencja powinna odwieść Cię od pisania tego postu...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się spali regler, czasem nie. Ale po chÓj próbować? Zostaw klemy na aku, zmierz tak jak dzisiejszy standard nakazuje a nie metodami pana Henia z garażu za blokiem.

 

 

Wiedz też że mechanik samochodowy starej daty powinien mieć zakaz zbliżania się z narzędziami do motocykla. Więcej spierdoli niż naprawi. Kolegi wujek jest takim magikiem, reanimował kumplowi Suzę GS400. To co on wyprawiał z tym motocyklem wołało o pomstę do nieba. Widząc jego manewry miałem chęć wkręcić mu jaja w imadło. Synchronizacja gaźników polegała na odłączaniu poszczególnych cylindrów i patrzeniu na obrotomierz czy każdy równo chodzi gdy odepniesz przeciwny cylinder. Silnik był rozbierany 4 razy, najdłużej chodził kilka minut. Za każdym razem zacierał się wał lub rozrząd.

 

 

Wujkowi daj książkę serwisową od swojego moto. Niech ją całą przeczyta najpierw. A potem niech się z nią nie rozstaje w garażu gdy robi cokolwiek przy motocyklu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witajcie, z góry przepraszam ale nie wiedziałem gdzie to umieścić...

Więc tak mam 2000 (wiem że mało) chciałbym do wiosny kupić sobie jakiegoś jednoślada (innego niż rower). Bardzo chciałbym kupić jakiegoś czterosuwa o pojemności najlepiej 250ccm, liczę się jednak z tym że za tą kwotę może być ciężko, także dopuszczam możliwość kupna nawet czegoś mniejszego i może być to 2T . Myślicie, że za tą kwotę uda mi się kupić jakąś jeżdżącą Hondę NSR, bądź Yamahe DT lub TZR ? Zależy mi na tym, żeby pojazd był w miarę bezawaryjny, gdyż czynności obsługowe o poziomie trudności wyższym niż wymiana świecy do moich specjalności nie należą.

Pozdrawiam, liczę na pomoc i wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETZ dobry przyzwoity motocykl ,moim zdaniem lepszy od Simsona p.s mój pierwszy moto 30 lat temu ,MZ TS 150 mam ogromny sentyment do tych moto na owe czasy to były super motocykle .

Dzięki za opinię, przyda się :) czekam na wypowiedzi innych.

Na prawdę zainteresowaliście mnie tymi MZkami, bo nie brałem ich w ogóle pod uwagę, a jeśli rzeczywiście stopień ich awaryjności jest mniejszy bądź zbliżony do stopnia awaryjności Simsonów, to bardzo chętnie kupię taki motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam mam odlozone okolo 2,5tys zawse chcialem MZ ETz 251, ale ceny sa ogromne, na allegro dochodza nawet do 4 tys zł

 

i tu ridzi sie problem ile warta jest taka MZ dzis ? bo mi sie wydaje ze 4 tys za mz, czy nawet 3 to za duzo. Chcialbym uniknac sytuacji w ktorej sporo przeplace

A moze macie jakies ine pomysly jaki motor oplaca sie kupic do tej ceny? chodzi mi o to zebym nie przeplacal za cos dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...