Skocz do zawartości

Zamiana


rafal324rafal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To juz, nie traci sie za pijanstwo, uprawień na wszystkie kategorie??

no na szczęście obecnie już nie zawsze, teraz gdy złapią cie na rowerze na leśnej ścieżce masz szansę nie stracic prawka na TIRa(a takie idiotyczne prawo jeszcze niedawno mieliśmy), teraz sąd zdecyduje czy tracisz uprawnienia na wszystko czy tylko na to czym sie poruszałeś co jest oczywiście słuszne

 

a ci przekonani, ze nie jechali nigdy pod wpływem niech nazajutrz nawet po 12stej, po grubszej imprezie, weselu czy sylwku wybiora się na komisariat celem zbadania trzeźwości, bardzo się zdziwią...mało kto wie, że ci wyklęci w mediach "pijani" kierowcy to nie żadni pijani, a w większości tylko skacowani, zresztą zanim jakiś "wrażliwy na problemy społczene" zacznie mnie atakować(a nie ma szans aby tak się nie stało) niech wrzuci od razu statystykę-jaki % wypadków powodują w PL kierowcy pod wpływem %. Dziękuję dobranoc.

Też się odzywam. Jestem abstynentem totalnym.

urzekła mnie Twoja historia :icon_razz:

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Ale wy pieprzycie głupoty!

Problemem nie jest jedno piwo, a to, że polak nie potrafi zatrzymać się po jednym.

Obecnie żyję w kraju, w którym prawie każdy wracając do domu zatrzymuje się w barze, wypija piwko albo innego aperitifa, i jedzie dalej. I możecie mi wierzyć-nie rozbijają się z tego powodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, bywają takie w tym kraju karygodne niedopatrzenia sądów

jsz

 

 

Ano. Znajomek za dwukrotną ucieczkę, nie zatrzymanie się i kilka "drobnych" wykroczeń dostał 36pkt i 1150zł. Mandatu nie przyjął, sprawa poszła do sądu, sąd uznał go za winnego ale przysłał tylko świstek na spłacenie mandatu. O punktach już ani słowa. :icon_eek:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Znajomek za dwukrotną ucieczkę, nie zatrzymanie się i kilka "drobnych" wykroczeń dostał 36pkt i 1150zł. Mandatu nie przyjął, sprawa poszła do sądu, sąd uznał go za winnego ale przysłał tylko świstek na spłacenie mandatu. O punktach już ani słowa. :icon_eek:

 

Dostanie z automatu, jak wyrok sądu wpłynie na policję. Punkty dostajesz w momencie wykroczenia, z tym że są "zamrożone" w razie nie przyjęcia mandatu, po wyroku sądu wpadają na nasze konto z datą wykroczenia a nie wyroku sądu.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...