Skocz do zawartości

najszybsze cruisery/choppery


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja ma i odejście i dobrą końcówkę nawet z turystyczną szybą 230.

i jeszcze jedno; 27 wiosen!!!

 

To dawaj Pan jakieś zdjęcie :)

 

moja xv też idzie jak szatan, nie wiem ile bo prędkościomierz nie działa ale nie ma chwil słabości :) i do końca obrotów przyśpiesza równo

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspominał o Suzuki Madura 1200, nigdy nie miałem z tym bliższej styczności ale podejrzewam że rakieta z tego nie zła musi być. :buttrock:

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo rzadki motor, nawet o nim nie słyszałem

 

trafiłem ostatnimi czasy na alledrogo na to cudo, spodobał mi się strasznie, oczy się zaświeciły, ale szybko zniknął z aukcji.

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgadzam się w zupełności, w Dużej (V65 - tak oznaczano pojemność w calach sześciennych - 1100cm3) prędkość przekracza możliwości utrzymania się w siodle. Osiągi też mogą wdeptać w asfalt posiadaczy wielu szlifierek - jeżeli tylko zechcemy...

 

Nooo, ale potem jeszcze trzeba zahamować, albo nie daj boże skręcić... :icon_razz:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak widać, mam obydwa.VTX-a nie ma sensu porównywać do V65 jesli chodzi o dynamikę i prędkość.

 

 

Często jeżdżę z Kolegą, który śmiga VTX -em 1800C i moja "madzia" robi VTX-a(oraz wiele innych motocykli) jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...