Skocz do zawartości

Trening w Koszalinie


Heny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam chętnych do polatania po torze w Koszalinie.Gdyby zgłosiło się 10 osób wynajęcie obiektu na wyłączność nie przekroczyłoby 40 PLN na godzinę.Jeśli są wśród nas osoby które tam już były proszę o opinię na temat toru i max ilości bikerów aby sobie nie przeszkadzać.

 

http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=231

 

Termin do ustalenia, osoby poważnie zainteresowane prosiłbym o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze motocykla ale mogę się wypowiedzieć o torze ;)

Jest to tor kartingowy także jest dość ciasny. Często jest używany do driftów więc przy pierwszy kółku trzeba dobrze obejrzeć nawierzchnie, bo czasem lubi znaleźć się na niej piasek ;)z tego co widziałem śmiga tam facet z dmuchawa i dmucha na piasek ale nie wiem jak to często jest wykonywane ;) na winkle pewnie że jest świetny, naprawdę, w sumie jest tylko jedna prosta na której można popałowac ale zaraz potem jest zakręt ok 150* a tak to od zakretu do zakretu :D

jak kupie motocykl to od razu tam chce pojechać i pośmigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym tygodniu, 15pln/0,5h. Jeździłem sam. Gdy kiedyś chciałem wbić się w weekend, to miałem możliwość jeżdżenia na zmianę z kartami, a wtedy trzeba się dzielić czasem. W tygodniu praktycznie nie ma problemu. Płacisz 25pln i masz tor na godzinę - w rzeczywistości - na wyłączność.

 

Tor był czysty. Co do maksymalnej liczby uczestników, to ciężko stwierdzić, zobacz filmik od 1 minuty (nie mój)

tam, gdzie na filmiku jest tarka, obecnie jest asfalt.

 

Jeśli motocykle jadą w podobnym tempie to pewnie jest ok, gorzej jak trzeba będzie wyprzedzać. Pewnie 10 osób startujących co 10 sekund byłoby liczbą maksymalną. Tor kręty, potarłem podnóżkami, prędkość do 100km/h, po pół godzinie CB500 osiągnęła temperaturę której nigdy nie miała.

 

W kilka osób przez godzinę mogłoby być ciekawie. Dla 10 osób zapewne warto rozważyć tor na wyłączność. Jeśli odzew będzie kiepski, to przyjedź w tygodniu i zapłacisz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmyk wiem, że na wyłączność ale to nie tor Poznań i jak już wcześniej napisano w tygodniu jest pusto. Zawsze płaciliśmy 20zł i tor był tylko dla nas ;)

Sprawdziłem cennik i jakby było te 10 osób, to koszt od łebka równo 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale patrząc po filmie to fajny do ćwiczenia techniki i pozycji.

Szkoda że delikatnie uje....ny asfalt.

Jeździ się jak w Lublinie. Latałem i tu i tu więc coś mogę na ten temat powiedzieć. Do asfaltu nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie tor jest ok,uczylem sie w szkole obok toru tzw /samochodowce/ wiec moze przestanmy gadac co i jak jest na moto parku tylko ustawmy spotkanie.PS wtedy jeszcze tor nalezal do szkoly samochoidowej{moj ojciec jako uczen tejze szkoly tez bral udzial w budowie tego toru,tam gdzie teraz jest tor super moto byla strzelnica sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...