Skocz do zawartości

Zawody w Siemiatyczach zakonczone


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec zawody zostaly zakonczone :D nie wiem czy Filu startowal bo go nie widzialem jak tak to ktore zajoles miejsce i czy udalo ci sie przejechac bagienko ?? :D bagienko bylo najlepsze superr, ludzie palili sprzegla kopali sie ze wyciagali ich traktorami i lopatami :D super super :D cross test tez byl poprowadzony przez bagna i bylo naprawde ostro :) a enduro test przez tor crosowy i las... w lesie bylo tez niebezpiecznie :D raz lecialem prosto na drzewo mialem zapiety 6 bieg na maxa i w ostatniej chwili na maxa odchylilem sie w prawo ze tylko kierownica sie otarlem, a juz smierc w oczach, zawody uwazam za bardzo udane, super trasa organizacja itd, zajalem 1 miejsce :D fotki ponizej ps. jedna fotka to sam dym .. tak wyszedl mi start ze moj pomocnik nie zdazyl ujac mnie na aparacie :) hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Super!! Brawo Darek!

Na razie jest drugi w generalce, ale brakuje mu 1 punt do lidera, a jeszcze jest kilka eliminacji, takze moze byc Mistrz!! Extra!!

Wyniki narastajace po wszystkich tegorocznych rundach: http://www.zubix.com.pl/enduro/2004/siemia...iat/EM8125Y.HTM

 

PS. Darek co się stało, że Skolarus nu w oba dni? Zapisał się i nie startował tylko przejeżdżał start/meta?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :mrgreen:

Darek, startowałem i widziałem Cię, ale jakoś zawsze nie było czasu podejśc a jak już chciałem to z kimś chodziłeś i jakoś tak głupio mi było :? Żałuje jak cholera, ale spotkamy się jeszcze na pewno.

 

Co do mnie, to jest to super zabawa.

Zająłem 8 miejsce 1 dnia, 2 dnia 3, i w sumie w generalce byłem na 12 zawodników 5.

Wszystko przez 1 próbę, zwaliłem ją na maxa, bo pierwszy raz w życiu miałem na sobie buty crossowe, a jak wiadomo próba ta była jakieś 200m od startu :D Do tego miałęm oponki crossowe (całe szczęście) na których nie wiedziałem jak się jeździ.

 

Ogólnie bardzo mi się podobało i zamierzam dalej startować. Rmx się super spisał.

CO myślicie na temat mojego wyniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Filu super wynik biorac pod uwage to ze to twoje 1 zawody, naprawde super, i oczywiscie jadac na RMX-ie taki dobry wynik:) ciekaw tylko jestem jak przejezdzales bagno na trasie to przez rzeczke i nie tylko oraz bagno na probie crossowej :D chcialbym to widziec hyhy :D widzialem popalone sprzegla w 400-520 125 i roznie, ale zadnej 50 tam nie widzialem, to znaczy ze albo omijali albo szli jak burza:) co do opon to nie mozna sie przyzwyczajac czy nie, poprostu opona crossowa jak jest nowa to wyrywa tak ze jedziesz prawie jak po asfalcie, a co do butow to fakt, jak 1 raz w zyciu w butach crossowych to nie za bardzo sie da jechac, najgorzej biegi zmieniac i rmx nie jest przystosowany raczej do wyczynu poniewaz ten lewarek jest za krotki troche, nowym butem sztywnym bardzo ciezko by bylo zmienic bieg, ale wynik naprawde super, powodzenia w nastepnych zawodach, a to ze do mnie nie podszedles to dales ciala troche :) niema czego sie wstydzic, ja nie wiem jak wygladasz wiec bym cie nie poznal, a szkoda... pozdro i powodzenia, zapraszam do krosna na nastepna eliminacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje, tylko patrzec jak za jakis czas w dakarze wystartujesz :D:) :)

 

Chcialbym wpasc sobie kiedtys na takie zawody, i popatrzec jak to wyglada bo nigdy na takim czyms nie bylem. Wie ktos moze czy takie zawody w wielkopolskim sa organizowane ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...