Skocz do zawartości

Weterany sprzed wojny


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko będzie ale coś się znajdzie. Szukaj na ebay.uk i ebay.com . Na różnych bazarach też można coś dorwać, w UK są takie "swapmeet" lub "bootsale". Kup sobie gazetę "Classic Motorcycle" i poczytaj. Mam właśnie taką, mama mi przywiozła z UK. Fajno się czyta i piękne sprzęty tam są. W komplecie jest reprodukcja tego tytułu z 1981 roku do kolekcji.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babka w mojej miejscowosci sprzedala sokola za psi grosz. sama rdza ale napewno byl duzo wiecej warty niz 1000zl. poszukaj po starych stodolach moze znajdziesz cos niedrogo

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Masz tu na przykład.

 

Douglas z 1924r.

http://www.vintagebike.co.uk/classifieds/douglas-2-34-1924/

 

Przejrzyj tą stronkę, ciekawa.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nagle weterany ???

Jezeli chcesz poruszac sie takim motocyklem w normalnym ruchu to radze celowac w cos gornozaworowego i wiekszej pojemnosci, taki Triumph ma chyba 50 mph max, a 30 to jego szybkosc przelotowa.

Najlepiej jezdzacymi motocyklami przedwojennymi byl Triumph Speed Twin i motocykle Velocette.

Troche zarabiasz wiec w to ci radze celowac, bo kosztuje to wiecej niz zwykla brytyjska masowka - no chyba ze chcesz jezdzic bardzo okazjonalnie i bez zadnych ograniczen czasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

Chce cos miec - powiedzmy. Raz na ruski rok bym sie karnal dla jaj. Poki co nie mam zadnego moto oprocz YBR na ktorym sie uczylem dobre pare lat temu, a i do jazdy szybko zdolny nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce cos miec - powiedzmy. Raz na ruski rok bym sie karnal dla jaj. Poki co nie mam zadnego moto oprocz YBR na ktorym sie uczylem dobre pare lat temu, a i do jazdy szybko zdolny nie bede.

 

Jakbyś szukał czegoś zmilitaryzowanego to na milwebie bywają różne różności:

 

http://www.milweb.net/classifieds.php?type=5

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojezdzic po bazarach, na allegro sie zdazaja ciekawe motocykle ale tez i konkretne pieniadze kosztuja, na weteranieszos zdazaja sie ciekawe egzemplarze. Jak masz kase to na pewno znajdzie sie wielu chetnych aby sprzedac.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...