Skocz do zawartości

Kask do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zadzwoń i dopytaj się jakie rozmiary zostały.

 

(z tych trzech oczywiście suomy)

 

 

...a później pojedź i przymierz wszystkie możliwe bo może się okazać że niektóre modele nie będą pasować na Twoją łepetynę... Garnek najlepiej dopasować zakładając go na głowę bo czytając opisy niewiele się o nich dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych 3 co podałeś jest bezapelacyjnie najlepszy jednak na większość moich znajomych w ogóle nie pasował... więc najpierw przymierz a z tych pasujących dopiero będzie można wybierać.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten model (Apex) też nie szokuje jakością wykonania (wizjer robi lipne wrażenie), ale na pewno bije na głowę AGV. Zresztą jak masz taki wybór jak powyżej to najmniejszym złem będzie właśnie Suomy. Dużo ich było jeszcze tydzień temu w Liberty Motors na Łopuszańskiej, więc jest co mierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jest świetny, ale w życiu nie zapłaciłbym za niego ceny sprzed promocji. Chciałem go kupić po Twoim wpisie jakiś czas temu... i zrezygnowałem po wzięciu do ręki paru sztuk. Skorupa jeszcze jako-tako, ale szyba jest masakryczna (w sklepowym było widać rysy przy mocowaniach po kilkukrotnym otwarciu!) i chyba to mnie tak nastawiło. Ale najwyższy model Suomy to nie jest więc można zrozumieć :). Od każdego kolejnego kasku wymagam coraz więcej i dlatego go nie kupiłem.

Ale na plus na pewno miła w dotyku wyściółka, no i mi nieźle leżał na głowie, prawie tak jak szoj czy X-lite. Przy takiej różnicy w cenie to fantastyczna opcja na początek.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ręku to sobie wiesz co można oceniać? :) to jest kask moim zdaniem stworzony do zapie**alania i niczego innego. Bije na głowę inne kaski za 500zł jeśli chodzi o aerodynamikę, tu przy 200 wychylasz głowę i... i nic :biggrin: s*ał pies szybki, wyściółki, noski, malowania i inne duperele. Ale ty tego nie jesteś w stanie ocenić trzymając kask w ręku. Trzeba się przejechać i tyle. Pierdzielony jest podobny do Araia, czyli bardzo często nie pasuje ludziom na głowę.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem w Salonie Yamahy i przymierzałem te Suomy Apex i elegancko leży na mojej głowie więc nic innego mi nie pozostaję tylko kupno go na inter motors :icon_razz:

 

porównywałem go z jakimś Nolanem za 800zł nie pamiętam modelu i ten Suomy przy nim to jak piórko leciutki taki

Edytowane przez berolok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na Targowej i tam cena czarnego Metalika 1070zł więc będę zamawiał przez neta i jeszcze chce jakieś rękawiczki na lato dokupić,skoro przesyłka będzie gratis

 

a czy ktoś stosował taką folię przyciemniająca do kasku ?

http://moto.allegro.pl/oxford-ultra-visior-folia-przyciemniana-do-kaskow-i1914471982.html

 

czy nie zniszczy to anti-foga ? czy lepiej stosować to na zewnętrzną stronę szybki ?

Edytowane przez berolok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak reszta, ja mialem AGV Stealth tylko ze Dragon (skorupa chyba ta sama). Musze stwierdzic ze jest mega glosny, ale za to bezpieczny. Jak przyrylem glowa przy wypadku i nic sie nie stalo to... :) Jedyny minus to szyba. Dosyc szybko sie rysuje i jest droga.

Jak ja go kupowalem kosztowaly 1500zl, teraz kosztuja 500zl na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...