Skocz do zawartości

„Motocyklem bezpieczniej… między samochodami”


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej mnie bawią te akcje.

Kierowcy puszek na prawym pasie będą mieli niezły orzech do zgryzienia teraz - z jednej strony akcja przepuszczania motocyklistów z lewej strony, a z drugiej przepuszczanie rowerzystów z prawej

strach się znajdować na prawym pasie :icon_mrgreen:

Edytowane przez ElwisDB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak wczoraj byłem w centrum, to widziałem na alejach te tablice, miałem załozyć temat czy ktoś cos wie po co to, ale jakoś tak ilość piwa we krwi mi w tym przeszkodziła. Chociaż w krk i tak pod tym względem jest całkiem nieżle, ale jeśli chociaz jedna osobe przekonają, by nie zajeżdżać specjalnie drogi "bo to bezprawne", to akcja jak dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. :lalag:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie myślę,że akcje akcjami.I tak nikt się u nas czymś takim nie przejmuje.Najważniejsze w tym wszystkim jest słowo motocykliści które mimo wszystko pozostaje w głowie puszkarzy nie pozwalając im o nas zapomnieć.Wiadomo,jak długo będą o nas pamiętać i to obojętnie czy w sensie pozytywnym czy negatywnym to zawsze ta pamięć każe im się rozejrzeć przed wykonaniem manewru na drodze a więc BĘDZIEMY BEZPIECZNIEJSI. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca nikt się tym nie przejmuje, ale wydaje mi się, że taka jedna akcja i to tylko w jednym mieście to za mało. Żeby takie hasło trafiło do znacznej większości kierujących samochodami, to musiała by być akcja długoterminowa i prowadzona na terenie całego kraju. Niestety, taki jeden manifest czy jedna akcja może i zwróci uwagę części kierowców, ale po tygodniu czy miesiącu i tak pewnie o tym zapomną. A niestety za dłuższymi akcjami idą większe koszta, których póki co nie ma komu pokryć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w sumie wystarczyłyby tylko tablice. Znaków jest tyle nastawiane, że chyba te kilkanaście tablic w mieście nie powinno stanowić większego problemu.

W Niemczech (bo tylko tam widziałam, pewnie w innych krajach też) stoją na krętych trasach znaki informujące o motocyklistach wyjeżdżający na przeciwny pas ruchu, w miastach mogłyby sobie stać takie uprzejmie przypominające o motocyklistach jadących w korkach.

Mi się pomysł podoba, więcej zdziała, moim zdaniem, niż naklejki i akcje "ustne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...